Holzmann Maschinen OBS100A_230V OBS100A_230V tračna brusilica 450 W 10 cm
- Kataloški br:
- 3473850 - 62
- Oznaka:
- OBS100A_230V
- EAN:
- 9120058379307
- Kataloški br:
- 3473850 - 62
- Oznaka:
- OBS100A_230V
- EAN:
- 9120058379307
Holzmann Maschinen OBS100A_230V OBS100A_230V tračna brusilica 450 W 10 cm
700.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
700.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Maks. visina brušenja 90 mm
- Hod oscilacije: 16 mm
- Oscilacije u minuti: 58
- Dimenzija brusne trake: 610 x 100 mm
- Brzina brusne trake: 8 m/s
- Mogućnost pohrane isporučenih brusnih čahura i umetaka za stol
- uključujući širok asortiman brusnih rukava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tračna brusilica |
| Određene značajke | uklj. oprema |
| Snaga | 450 W |
| Promjer brusne ploče | 10 cm |
| Pojasna duljina | 610 mm |
| Širina trake | 100 mm |
| Brzina trake | 480 m/min (max) |
| Radni napon | 230 V |
| Težina | 12.5 kg |
Opis
Opis
Oscilacijska HOLZMANN tračna i vretenasta brusilica OBS100A kombinira vretenastu i tračnu brusilicu u jednom uređaju. To omogućuje brušenje ravnih rubova u načinu rada s trakom za brušenje, kao i brušenje detaljnih radova u načinu rada s vretenom za brušenje na jednom uređaju uz jednostavnu pretvorbu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Dimenzije ugradnje u mm: 440 x 470 x 500
Opseg isporuke
- 5 x brusnih čahura granulacije K80 Ø15/21/28/40/53 mm s odgovarajućim gumenim brusnim valjcima (4 komada)
- Alat
- 5 x umetaka za stol
- 4 x vretenasta diska
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)