Holzmann Maschinen SK90_230V radionica Kabinet za pjeskarenje ormarić za pjeskarenje
- Kataloški br:
- 3473859 - 62
- Oznaka:
- SK90_230V
- EAN:
- 9120132140731
- Kataloški br:
- 3473859 - 62
- Oznaka:
- SK90_230V
- EAN:
- 9120132140731
Holzmann Maschinen SK90_230V radionica Kabinet za pjeskarenje ormarić za pjeskarenje
475.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
475.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Svjetiljka za osvjetljavanje kabine
- Nosivost rešetke 5 kg
- Veličina zrna upotrebljivog sredstva za pjeskarenje: 0,12 - 0,25 mm
- maks. količina sredstva za pjeskarenje 6,5 l
- Otvor rukavice Ø 138 mm
- Otvor poklopca 585 x 485 mm
- Priključak za komprimirani zrak 1/4" (EU tip)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ormarić za pjeskarenje |
| Područje primjene | radionica |
| dim. | (D x Š x V) 490 x 630 x 510 mm |
| Dužina | 490 mm |
| Težina | 19.5 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 630 mm |
| Visina | 510 mm |
Opis
Opis
HOLZMANN SK90 kabinet za pjeskarenje je najkompaktniji u ponudi. S volumenom kabineta od 90 litara i maksimalnim opterećenjem rešetke od 5 kg, može se obraditi veliki broj dijelova.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Dimenzije ugradnje u mm: 630 x 510 x 490
Opseg isporuke
- Keramičke mlaznice 4, 5, 6, 7
- Pištolj za pjeskarenje
- 1 x Rukavice za fiksnu montažu
Komentar
Potrebe za zrakom: 200-350 l/min i 4-8 bara
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)