Holzmann Maschinen TAS140AKKU akumulatorska kružna pila Dubina reza maks. (90°) 52 mm uklj. 2 akumulatora, uklj. tračna
- Kataloški br:
- 3473861 - 62
- Oznaka:
- TAS140AKKU
- EAN:
- 9120132140281
- Kataloški br:
- 3473861 - 62
- Oznaka:
- TAS140AKKU
- EAN:
- 9120132140281
Holzmann Maschinen TAS140AKKU akumulatorska kružna pila Dubina reza maks. (90°) 52 mm uklj. 2 akumulatora, uklj. tračna
625.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
625.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 20 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska kružna pila |
| Određene značajke | uklj. 2 akumulatora uklj. tračna vodilica uklj. punjač uklj. pararelna vodilica |
| Promjer lista pile | 140 mm |
| Baterijski napon | 20 V |
| Kapacitet baterije | 2 Ah |
| Dubina rezanja (maks.) | 52 mm |
| Dubina reza maks. (45°) | 38 mm |
| Dubina reza maks. (90°) | 52 mm |
| Težina | 3.6 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Broj uključenih baterija | 2 |
Opis
Opis
HOLZMANN TAS140AKKU zamjenski set pila s 2 baterije/punjačem/vodilicom, paralelnim graničnikom i BMC kutijom (prostor za baterije/paralelni graničnik/punjač i stroj). Napuni i kreni!
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Dimenzije ugradnje u mm: 345 x 230 x 245
Opseg isporuke
- BMC, list pile: Ø140 mm x 20 x 1,8 mm (42T)
- 2 baterije
- 1x punjač
- Paralelni graničnik
- 2 vodilice + spojni element
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)