Holzmann Maschinen TW75_230V radionica perilica dijelova perač dijelova
- Kataloški br:
- 3473862 - 62
- Oznaka:
- TW75_230V
- EAN:
- 9120132140779
- Kataloški br:
- 3473862 - 62
- Oznaka:
- TW75_230V
- EAN:
- 9120132140779
Holzmann Maschinen TW75_230V radionica perilica dijelova perač dijelova
530.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
530.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga pumpe 26 W
- Protok 2,7 - 3,3 l/min
- Kapacitet kade 75 l
- Minimalna razina deterdženta: 22 l
- Maks. nosivost (obradnog komada): 20 kg
- Odobreno za sredstva za čišćenje na bazi vode
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | perač dijelova |
| Područje primjene | radionica |
| dim. | (D x Š x V) 540 x 880 x 760 mm |
| Dužina | 540 mm |
| Težina | 23 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 880 mm |
| Visina | 760 mm |
Opis
Opis
HOLZMANN perač dijelova TW75 savršen je za čišćenje vaših radnih komada / dijelova motora sredstvima za čišćenje na bazi vode.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Dimenzije ugradnje u mm: 760 x 540 x 880
Opseg isporuke
- fleksibilno crijevo s mlaznicom
- Pretinac za odlaganje
Komentar
Opcionalno: TW-WB četka za pranje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)