Homematic IP radijski aktuator prebacivanja s mjernom funkcijom HmIP-FSM
- Kataloški br:
- 3500109 - 62
- Kataloški br:
- 3500109 - 62
Homematic IP radijski aktuator prebacivanja s mjernom funkcijom HmIP-FSM
750.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
750.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ugradbeni aktuator za prebacivanje potrošača i mjerenje potrošnje energije
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aktuator prebacivanja |
| Serija | Homematic IP |
| Cloud povezivanja | Alexa (potrebna je zasebna bazna stanica) Google Home (potrebna je zasebna bazna stanica) |
| Radijski standard | specifičan za proizvođača |
| Maks. rasklopna snaga | 1150 W |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Napajanje | strujni pogon |
| Radni napon | 230 V |
| Prijenos podataka (Smart Home) | radijski |
| Frekvencija | 868 MHz |
| Maks. domet | 130 m |
| Vrsta montaže | podžbukna |
| Širina | 54 mm |
| Visina | 33 mm |
| Dubina | 41 mm |
| dim. | (Š x V x D) 54 x 33 x 41 mm |
| Bazna stanica | obavezno |
| Razmjena podataka | dvosmjeran (dvo) |
| Određene značajke | s mjernom funkcijom |
Opis
Opis
Zahvaljujući visokoj točnosti mjerenja, čak se i potrošači u stanju pripravnosti mogu precizno mjeriti · Kompaktni dizajn za jednostavnu ugradnju u ugradbene kutije ili nadžbukne razvodne kutije · Praktično upravljanje putem Homematic IP aplikacije ili Homematic IP daljinskog upravljača.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 5x Homematic IP preklopni i mjerni aktuator - ugradbeni
- Uputstva za korištenje
Komentar
Ugradnja samo u razvodne kutije (kutije za uređaje) prema DIN 49073-1 ili ELS Spelsberg razvodne kutije (nadžbukne kutije) prema DIN 60670-1 (npr. Abox 25 i Abox 40).
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.