Homematic IP radijski pokretač roleta HmIP-FROLL
- Kataloški br:
- 3500110 - 62
- Kataloški br:
- 3500110 - 62
Homematic IP radijski pokretač roleta HmIP-FROLL
930.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
930.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Pogon za automatsko upravljanje roletama i tendama
- Pogodno za sve uobičajene cijevne motore
- Individualna konfiguracija tjednog profila
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pokretač roleta |
| Serija | Homematic IP |
| Cloud povezivanja | Alexa (potrebna je zasebna bazna stanica) |
| Radijski standard | specifičan za proizvođača |
| Maks. rasklopna snaga | 500 VA |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Napajanje | strujni pogon |
| Radni napon | 230 V |
| Prijenos podataka (Smart Home) | radijski |
| Frekvencija | 868 MHz |
| Maks. domet | 180 m |
| Vrsta montaže | podžbukna |
| Širina | 54 mm |
| Visina | 33 mm |
| Dubina | 41 mm |
| dim. | (Š x V x D) 54 x 33 x 41 mm |
| Bazna stanica | obavezno |
| Razmjena podataka | dvosmjeran (dvo) |
Opis
Opis
Homematic IP aktuator roleta – ugradbeni dio je Homematic IP sustava pametnog doma i omogućuje automatsko upravljanje roletama i tendama putem svih uobičajenih cjevastih motora.
Mali aktuator je ugrađen u ugradbenu kutiju i spojen na postojeći cjevasti motor. Nakon puštanja u rad, mogu se definirati pojedinačni tjedni profili, također ovisno o izlasku i zalasku sunca. Na primjer, radnim danima roleta se podiže nakon izlaska sunca, ali ne prije 6:30 ujutro. Osim toga, u kombinaciji s Homematic IP aplikacijom i drugim komponentama moguća je zaštita od zaključavanja, oluje i vrućine.
Nakon instalacije, zavjesom se može upravljati putem Homematic IP aplikacije, pomoću Homematic IP daljinskog upravljača ili, tradicionalnije, pomoću dva gumba koji su spojeni bezvijčanim terminalima.
Zahvaljujući niskoj potrošnji energije u stanju pripravnosti od maksimalno 0,2 W, ne morate brinuti o troškovima energije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Mali aktuator je ugrađen u ugradbenu kutiju i spojen na postojeći cjevasti motor. Nakon puštanja u rad, mogu se definirati pojedinačni tjedni profili, također ovisno o izlasku i zalasku sunca. Na primjer, radnim danima roleta se podiže nakon izlaska sunca, ali ne prije 6:30 ujutro. Osim toga, u kombinaciji s Homematic IP aplikacijom i drugim komponentama moguća je zaštita od zaključavanja, oluje i vrućine.
Nakon instalacije, zavjesom se može upravljati putem Homematic IP aplikacije, pomoću Homematic IP daljinskog upravljača ili, tradicionalnije, pomoću dva gumba koji su spojeni bezvijčanim terminalima.
Zahvaljujući niskoj potrošnji energije u stanju pripravnosti od maksimalno 0,2 W, ne morate brinuti o troškovima energije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Glasovno upravljanje
- Praktično upravljanje putem Homematic IP aplikacije ili Homematic IP daljinskog upravljača
- Individualna konfiguracija tjednog profila omogućuje vremenski kontrolirano podizanje i spuštanje roleta/tendi
- Udobna kontrola ovisno o izlasku i zalasku sunca
- Zaštita od zaključavanja, oluje i vrućine može se implementirati u kombinaciji s Homematic IP aplikacijom i drugim komponentama
- Jednostavno puštanje u rad zahvaljujući automatskoj kalibraciji
- Pogodno za sve uobičajene cijevne motore
- Spajanje dva standardna gumba putem bezvijčanih priključaka za lokalno upravljanje
- Kompaktni dizajn za jednostavnu ugradnju u ugradbene kutije ili u nadžbekne razvodne kutije (npr. ELS Spelsberg Abox 25, IP65), npr. za upotrebu u podrumima
- Za instalaciju mora biti prisutna neutralna žica
- Može se koristiti s pristupnom točkom u kombinaciji s Homematic IP aplikacijom (bez dodatnih troškova), Homematic centralnom jedinicom CCU2 / CCU3 i mnogim partnerskim rješenjima.
Opseg isporuke
- 5x Homematic IP aktuator roleta
- Uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.