HOTO QWFGJ002 križnolinijski laser zeleni laser Raspon (maks.): 30 m
- Kataloški br:
- 3387080 - 62
- Oznaka:
- QWFGJ002
- EAN:
- 6974370801489
- Kataloški br:
- 3387080 - 62
- Oznaka:
- QWFGJ002
- EAN:
- 6974370801489
HOTO QWFGJ002 križnolinijski laser zeleni laser Raspon (maks.): 30 m
425.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
425.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tri ultra svijetle zelene zrake od 360° horizontalno/vertikalno pružaju potpunu pokrivenost prilikom niveliranja.
- Korisno za postavljanje podova, portreta, arhitektonskih dizajna i ugradnju namještaja
- Jednostavan za korištenje s daljinskim upravljačem, možete podesiti križni laserski nijansu unutar dometa od 12 metara.
- Zeleni laser s visokom vidljivošću i jakim performansama
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | križnolinijski laser |
| Posebne značajke | zeleni laser |
| Raspon (maks.) | 30 m |
| Točnost niveliranja (+/-) | 0.3 mm/m |
| Područje samoniveliranja (+/-) | 3 ° |
| Kategorija lasera | 2 |
| Vidljiva duljina lasera | 30 m |
| Dužina | 127 mm |
| Širina | 123 mm |
| Visina | 87 mm |
| dim. | (D x Š x V) 127 x 123 x 87 mm |
| Težina | 600 g |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Tip | QWFGJ002 |
Opis
Opis
HOTO rotacijski laser nudi sveobuhvatno rješenje za niveliranje putem tri ultra svijetle zelene laserske linije od 360°, horizontalno i vertikalno. Ova sveobuhvatna pokrivenost posebno je korisna za zadatke poput precizne ugradnje podova, poravnavanja slika, arhitektonskog planiranja i ugradnje namještaja.
Upravljanje je jednostavno i praktično zahvaljujući priloženom daljinskom upravljaču koji omogućuje podešavanje križnog lasera s udaljenosti do 12 metara. Zeleni laser karakterizira visoka vidljivost i luminoznost.
Uređaj ima tri laserske linije od 360° (jednu horizontalnu i dvije vertikalne) te je otporan na prašinu i vodu prema IP54 standardu. Integrirani otvori za montažu od 1/4" i 3/8" osiguravaju kompatibilnost sa širokim rasponom dodatne opreme.
U isporuci su USB-C kabel za punjenje, zeleni križni laser, tronožac koji se može rotirati za 360°, daljinski upravljač, laserska ciljna ploča i korisnički priručnik. Oslonite se na svestranost i jednostavnost korištenja HOTO rotacijskog lasera za precizno niveliranje u raznim primjenama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Upravljanje je jednostavno i praktično zahvaljujući priloženom daljinskom upravljaču koji omogućuje podešavanje križnog lasera s udaljenosti do 12 metara. Zeleni laser karakterizira visoka vidljivost i luminoznost.
Uređaj ima tri laserske linije od 360° (jednu horizontalnu i dvije vertikalne) te je otporan na prašinu i vodu prema IP54 standardu. Integrirani otvori za montažu od 1/4" i 3/8" osiguravaju kompatibilnost sa širokim rasponom dodatne opreme.
U isporuci su USB-C kabel za punjenje, zeleni križni laser, tronožac koji se može rotirati za 360°, daljinski upravljač, laserska ciljna ploča i korisnički priručnik. Oslonite se na svestranost i jednostavnost korištenja HOTO rotacijskog lasera za precizno niveliranje u raznim primjenama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- S tri laserske linije od 360° (horizontalne i vertikalne)
- IP54 zaštita od prašine i vode
- s montažnim otvorom od 1/4" i 3/8", kompatibilan s raznim priborom
Opseg isporuke
- USB-C kabel za punjenje,
- Zeleni križni laser,
- Stativ koji se može rotirati za 360°,
- daljinski upravljač,
- Laserska ciljna ploča
- Upute za korisnike
Sistemski zahtjevi
- Litijeva baterija od 5200 mAh (uključena)
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)