HOTO QWRJQ002 pištolj za vruće ljepljenje na bateriju 7 mm 20 W 5 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3385926 - 62
- Oznaka:
- QWRJQ002
- EAN:
- 6974370801397
- Kataloški br:
- 3385926 - 62
- Oznaka:
- QWRJQ002
- EAN:
- 6974370801397
HOTO QWRJQ002 pištolj za vruće ljepljenje na bateriju 7 mm 20 W 5 V 1 kom.
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ugrađena baterija od 3000mAh
- Brzo zagrijavanje za 30 sekundi
- Raspršuje do 28 štapića ljepila s jednim punjenjem
- Dizajn s jednim pritiskom za ravnomjerno i dosljedno ispuštanje ljepila
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pištolj za vruće ljepljenje na bateriju |
| Snaga | 20 W |
| Napon | 5 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 3000 mAh |
| Ljepljivi stik Ø | 7 mm |
| Vrijeme zagrijavanja (maks.) | 30 s |
| dim. | (D x Š) 13.50 cm x 3.50 cm |
| Dužina | 13.50 cm |
| Širina | 3.50 cm |
| Težina | 200 g |
Opis
Opis
DIY pratilac za sve vezano uz rukotvorine, umjetnička djela, kućne popravke i uređenje. Automatsko nanošenje ljepila jednim klikom učinkovito je i praktično. Jedinstveni dizajn protiv kapanja ne samo da sprječava kapanje ljepila, već i štiti vaše ruke i površinu stola od moguće prljavštine.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Pištolj za ljepilo
- 40x štapića ljepila
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)
- Dodatni (1)