HP 920 ergonomski miš bežični, Bluetooth® crna 6 Tipke 4000 dpi ergonomski, ponovo punjiv
- Kataloški br:
- 3088201 - 62
- Oznaka:
- 6H1A4AA#ABB
- EAN:
- 196548939633
- Kataloški br:
- 3088201 - 62
- Oznaka:
- 6H1A4AA#ABB
- EAN:
- 196548939633
HP 920 ergonomski miš bežični, Bluetooth® crna 6 Tipke 4000 dpi ergonomski, ponovo punjiv
520.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
520.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Povežite svoje uređaje s malim HP Unifying USB ključem.
- Naslon za zapešća s magnetskim pričvršćivanjem za optimalnu udobnost, čak i tijekom dugih dana.
- Pet tipki koje se mogu konfigurirati putem HP Accessory Center. [5]
- Uvijek pri ruci kada vam zatreba. Kada koristite Bluetooth® ili ste u pokretu, hardverski ključ možete jednostavno spremiti unutar miša.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ergonomski miš |
| Način prijenosa | bežični Bluetooth® |
| Sučelje | radijska frekvencija 2.4 gHz Bluetooth |
| Rezolucija senzora | 4000 dpi |
| Brojevi tipka | 6 Tipke |
| za marku | HP |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | za dešnjake |
| Određene značajke ulaznih uređaja | ergonomski ponovo punjiv |
| Boja | crna |
| Širina | 170 mm |
| Visina | 77 mm |
| Dubina | 100 mm |
| Težina | 167 g |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Podržani operativni sustavi | Windows macOS Chrome OS |
| Snaga punjenja (min.) | 2.5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 2.5 W |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Visina gradnje | 77 mm |
| Izgled tipkovnice | talijanski, qwerty |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
Opis
Opis
Prirodnije držanje. Za ugodniji radni dan.
Od prijave do odjave, svaki pokret je važan. Kao i vaša udobnost. HP Ergonomic Vertical Mouse dizajniran je kako bi vašoj ruci pružio opušteniji, prirodniji okomiti položaj prilikom klikanja, povlačenja i pomicanja. Bilo da radite na detaljima projekta, uređujete fotografije s odmora ili obavljate dnevne zadatke, odvojivi naslon za ručni zglob pruža optimalnu udobnost za svaku aktivnost.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Od prijave do odjave, svaki pokret je važan. Kao i vaša udobnost. HP Ergonomic Vertical Mouse dizajniran je kako bi vašoj ruci pružio opušteniji, prirodniji okomiti položaj prilikom klikanja, povlačenja i pomicanja. Bilo da radite na detaljima projekta, uređujete fotografije s odmora ili obavljate dnevne zadatke, odvojivi naslon za ručni zglob pruža optimalnu udobnost za svaku aktivnost.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Faktor oblika: desno
- Vertikalna izvedba
- Sučelje uređaja: Bluetooth + USB Type-A
- Razlučivost pokreta: 4000 DPI
- Broj tipki: 5
- Vrsta svitka: kotačić
- Izvor energije: baterije
- Boja proizvoda: Crna
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)