HP All-in-One PC 27-cr0471ng 68.6 cm (27 palac) Full HD AMD Ryzen 7 7730U 4.5 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Radeon grafik
- Kataloški br:
- 3475310 - 62
- Oznaka:
- CH8S7EA#ABD
- EAN:
- 199642997110
- Kataloški br:
- 3475310 - 62
- Oznaka:
- CH8S7EA#ABD
- EAN:
- 199642997110
HP All-in-One PC 27-cr0471ng 68.6 cm (27 palac) Full HD AMD Ryzen 7 7730U 4.5 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Radeon grafik
2,740.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,740.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 68.6 cm (27 palac) LED zaslon, nereflektirajući, IPS Full HD 1920 x 1080 Pixel
- AMD Ryzen 7 7730U 8 Jezgra(-e) / max. 4.5 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR4-SDRAM
- 512 GB SSD
- AMD Radeon grafika
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | All-in-One PC |
| Model | HP 27-cr0470ng - All-in-One (Komplettlösung) |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Osobine prikaza | LED zaslon nereflektirajući IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7730U |
| Procesor / model | 7730U |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-SDRAM |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | Radeon grafika |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Boja | Shell white |
| Širina | 61.25 cm |
| Visina | 51.68 cm |
| Dubina | 18.63 cm |
| Težina | 6.72 kg |
| Snaga napajanja | 90 W |
| Softver uključen u isporuku | HP optimizator veze HP-ov pomoćnik za podršku HP OMEN Gaming Hub HP poboljšano osvjetljenje mojHP ExpressVPN (30-dnevno probno razdoblje) LastPass Premium (30-dnevno probno razdoblje) Microsoft 365 (probno razdoblje od 1 mjeseca) McAfee Online Protection (30-dnevna probna verzija) Adobe (probno razdoblje od 1 mjeseca) Dropbox (25 GB pohrane u oblaku) (1 godina besplatno) |
| Određene značajke | ugrađena kamera ugrađeni zvučnici ugrađeni mikrofon |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
| Ugljični otisak | 320 kg CO2e |
| Referenca ekološkog znaka | ENERGY STAR |
Opis
Opis
HP-ovo 27-inčno višenamjensko stolno računalo podiže zaštitu okoliša na novu razinu: ultra tanko je, promišljeno dizajnirano, prolazi Vibe Check za reciklirane materijale i opremljeno je svime što vam je potrebno. Na ovaj način možete bez napora savladavati svoje zadatke dan za danom.
Ovo tanko HP 27-inčno višenamjensko stolno računalo omogućuje vam da učinite više uz korištenje manje resursa. Odgovorno proizvedeno korištenjem plastike koja bi inače završila u oceanu te ima certifikat EPEAT Gold i ENERGY STAR. S moćnim procesorom, proširenom memorijom i poboljšanim mogućnostima multitaskinga, više nema kompromisa u pogledu performansi.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovo tanko HP 27-inčno višenamjensko stolno računalo omogućuje vam da učinite više uz korištenje manje resursa. Odgovorno proizvedeno korištenjem plastike koja bi inače završila u oceanu te ima certifikat EPEAT Gold i ENERGY STAR. S moćnim procesorom, proširenom memorijom i poboljšanim mogućnostima multitaskinga, više nema kompromisa u pogledu performansi.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)