HP All-in-One PC Elite Studio 8 60.5 cm (23.8 palac) Full HD Intel® Core™ Ultra 7 16 GB RAM 512 GB SSD Intel A55P2ET
- Kataloški br:
- 3438779 - 62
- Oznaka:
- A55P2ET
- EAN:
- 199485004914
- Kataloški br:
- 3438779 - 62
- Oznaka:
- A55P2ET
- EAN:
- 199485004914
HP All-in-One PC Elite Studio 8 60.5 cm (23.8 palac) Full HD Intel® Core™ Ultra 7 16 GB RAM 512 GB SSD Intel A55P2ET
5,315.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,315.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 60.5 cm (23.8 palac) IPS Full HD 1920 x 1080 Pixel
- Intel® Core™ Ultra 7
- Radna memorija: 16 GB
- 512 GB SSD
- Intel
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | All-in-One PC |
| Model | Elite Studio 8 |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Zaslon (inči) | 23.8 palac |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 265 |
| Procesor / model | 265 |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.30 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | utičnica za mikrofon |
| Boja | višebojna |
| Težina | 12.4 |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Zaslon | 60.5 cm (23.8 palac) |
| da | |
| 512 GB | |
| 1 |
Opis
Opis
Besprijekorna suradnja zahvaljujući sofisticiranom dizajnu višenamjenskog računala
S performansama potaknutim umjetnom inteligencijom i najnovijim Intel Core Ultra procesorom
[2]
i NPU s do 13 TOPS-ova.
[3]
HP EliteStudio 8 AiO G1i AI računalo nudi naprednu sigurnost, do 4 TB M.2 pohrane
[4]
i senzacionalan dizajn, što ga čini idealnim za moderna radna mjesta.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 7 265 (do 5,3 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 30 MB L3 predmemorije, 20 jezgri, 20 niti)
- Windows 11 Pro
- Dijagonala 23,8", FHD (1920 x 1080), IPS, antirefleksni, Low Blue Light, 250 nita, 99% sRGB, FHD zaslon s antirefleksnim premazom (1920 x 1080) s dijagonalom od 60,5 cm (23,8 inča), IPS, filter plavog svjetla, 250 nita, 99% sRGB
- Intelova grafička kartica
- 16 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 512 GB PCIe NVMe™ M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)