HP All-in-One PC OS X AIO 27-cs1077ng 68.6 cm (27 palac) Full HD Intel® Core™ Ultra 7 256V 4.8 GHz 16 GB RAM 1 TB SSD In
- Kataloški br:
- 3533563 - 62
- Oznaka:
- BV5L5EA#ABD
- EAN:
- 199251636011
- Kataloški br:
- 3533563 - 62
- Oznaka:
- BV5L5EA#ABD
- EAN:
- 199251636011
HP All-in-One PC OS X AIO 27-cs1077ng 68.6 cm (27 palac) Full HD Intel® Core™ Ultra 7 256V 4.8 GHz 16 GB RAM 1 TB SSD In
5,765.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,765.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 68.6 cm (27 palac) IPS Full HD 1920 x 1080 Pixel
- Intel® Core™ Ultra 7 256V 8 Jezgra(-e) / max. 4.8 GHz
- Radna memorija: 16 GB LPDDR5X 8533 MHz
- 1 TB SSD
- Intel Arc grafika
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | All-in-One PC |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 256V |
| Procesor / model | 256V |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Ritam pohranjivanja | 8533 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Arc grafika |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB-A (USB 3.1 gen. 2) HDMI™ USB 3.2 gen. 2 USB-C® |
| Boja | srebrna |
| Širina | 612.4 mm |
| Visina | 537.1 mm |
| Dubina | 200 mm |
| Težina | 8.4 kg |
| Snaga napajanja | 180 W |
| Softver uključen u isporuku | 25 GB prostora za pohranu na Dropboxu tijekom 12 mjeseci |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Mikrofon | da |
| Radni napon | 230 V |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Glazbena snaga (maks.) | 10 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| WLAN | da |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 99 % | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 8533 MT/s | |
| 1 TB | |
| 1 | |
| 4 | |
| 17 W | |
| 37 W | |
| 2.2 GHz | |
| 4.8 GHz | |
| da | |
| da | |
| 115 Tera-Vorgänge pro Sekunde | |
| 47 Tera-Vorgänge pro Sekunde | |
| 4 | |
| 3.7 GHz | |
| 2200 MHz | |
| 64 Tera-Vorgänge pro Sekunde | |
| 14.7 kg | |
| 1 | |
| 5 MP | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Ovladajte svojim zadacima uz iskustva pokretana umjetnom inteligencijom
Završite zahtjevne zadatke u trenu s HP OmniStudio X 27-inčnim višenamjenskim stolnim računalom, novom erom AI računala. Opremljen Intel Core™ Ultra procesorom s AI ubrzanjem i do 47 TOPS NPU-om
[1]
, što povećava vašu produktivnost. Uživajte u impresivnim vizualnim prikazima, zvuku kino kvalitete i wellness značajkama pokretanim umjetnom inteligencijom koje će vam pomoći da savladate svoj dan prema svojim uvjetima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 7 256V (do 4,8 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 12 MB L3 predmemorije, 8 jezgri, 8 niti)
- Windows 11 Početna
- 27" dijagonala, FHD (1920 x 1080), dodirni, IPS, mikro rub s tri strane, antirefleksijski, 300 nita, 99% sRGB-a, FHD zaslon osjetljiv na dodir s antirefleksijskim premazom (1920 x 1080) s dijagonalom 68,6 cm (27 inča), IPS, mikro rub s tri strane, 300 nita, 99% sRGB-a
- Intel Arc™ grafika
- 16 GB LPDDR5x-8533 MT/s (integrirano), 1 TB PCIe NVMe™ M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)