HP All-in-One PC Pro Studio 4 60.5 cm (23.8 palac) Full HD Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 235T 5 GHz 16 GB RAM 512 GB S
- Kataloški br:
- 3438775 - 62
- Oznaka:
- BY6V8ET#ABD
- EAN:
- 199485005232
- Kataloški br:
- 3438775 - 62
- Oznaka:
- BY6V8ET#ABD
- EAN:
- 199485005232
HP All-in-One PC Pro Studio 4 60.5 cm (23.8 palac) Full HD Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 235T 5 GHz 16 GB RAM 512 GB S
3,940.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,940.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kvaliteta slike
- 23,8-inčni Full HD zaslon nudi rezoluciju od 1920 x 1080 i koristi IPS tehnologiju za točnost boja i široke kutove gledanja.
- Računalna snaga
- Pokretan 10-jezgrenim Intel Core Ultra 5 procesorom, ovaj sustav postiže taktne brzine do 4,9 GHz, osiguravajući glatke performanse za zahtjevne zadatke.
- Pohrana i RAM
- S 16 GB DDR5 RAM-a i 512 GB NVMe SSD-om, sustav nudi prostor za aplikacije i datoteke, a istovremeno poboljšava brzinu odziva.
- Mogućnosti povezivanja
- Opremljeno s više USB priključaka, HDMI i LAN priključkom, računalo podržava razne periferne uređaje i nudi brzu internetsku vezu.
- Audio i video iskustvo
- S dvostrukim mikrofonom, integriranim zvučnicima i 5-megapikselnom kamerom, uređaj je prikladan za videopozive i multimedijske aplikacije.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | All-in-One PC |
| Model | ProStudio 4 All-in-One G1i 23.8 inch Desktop AI PC |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Zaslon (inči) | 23.8 palac |
| Format prikaza | 16:9 |
| Osobine prikaza | LED zaslon IPS 10-točkovni Multi-Touch nereflektirajući Low Blue Light tehnologija 75 Hz |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 235T |
| Procesor / model | 235T |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Procesor | 2.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel grafika - do 6 vrhova |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | USB-C® USB 3.2 gen. 2 USB 3.2 (gen. 1) slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) HDMI® ulaz HDMI® izlaz RJ45 Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | višebojna |
| Širina | 53.96 cm |
| Visina | 31.94 cm |
| Dubina | 5.25 cm |
| Težina | 6.3 kg |
| Snaga napajanja | 240 W |
| Određene značajke | Kensington brava ugrađeni zvučnici ugrađeni mikrofon |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Zaslon | 60.5 cm (23.8 palac) |
Opis
Opis
HP ProDesk 4 Series G1i AI stolna računala nude isplativu kombinaciju snage i performansi s kombinacijom najnovijeg Intelovog CPU-a s 13 TOPS NPU-ova i drugim bitnim alatima za produktivnost.
Stolno računalo HP ProStudio 4 AiO G1i s umjetnom inteligencijom korisnicima pruža značajke poslovne klase koje poboljšavaju suradnju i produktivnost te podržavaju besprijekornu koordinaciju. Jednostavna plug-and-play postavka s malim dimenzijama omogućuje organizaciju radnog mjesta, dok Intel CPU s 13 TOPS NPU-om i 5 MP kamerom pomaže korisnicima da ostanu povezani i postignu svoje ciljeve.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Stolno računalo HP ProStudio 4 AiO G1i s umjetnom inteligencijom korisnicima pruža značajke poslovne klase koje poboljšavaju suradnju i produktivnost te podržavaju besprijekornu koordinaciju. Jednostavna plug-and-play postavka s malim dimenzijama omogućuje organizaciju radnog mjesta, dok Intel CPU s 13 TOPS NPU-om i 5 MP kamerom pomaže korisnicima da ostanu povezani i postignu svoje ciljeve.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)