HP All-in-One PC ProOne 440 G9 AiO 60.5 cm (23.8 palac) Full HD Intel® Core™ i5 i5-14500T 4.8 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD I
- Kataloški br:
- 3165081 - 62
- Oznaka:
- 9H6Z0ET#ABD
- EAN:
- 198415147059
- Kataloški br:
- 3165081 - 62
- Oznaka:
- 9H6Z0ET#ABD
- EAN:
- 198415147059
HP All-in-One PC ProOne 440 G9 AiO 60.5 cm (23.8 palac) Full HD Intel® Core™ i5 i5-14500T 4.8 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD I
3,380.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,380.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 60.5 cm (23.8 palac) IPS, nereflektirajući Full HD 1920 x 1080 Pixel
- Intel® Core™ i5 i5-14500T 14. gen. (Raptor Lake) 14 Jezgra(-e) / max. 4.8 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM 4800 MHz
- 512 GB SSD
- Intel UHD grafika 770
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | All-in-One PC |
| Model | ProOne 440 G9 |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Zaslon (inči) | 23.8 palac |
| Format prikaza | 16:9 |
| Osobine prikaza | IPS nereflektirajući |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-14500T |
| Procesor / model | i5-14500T |
| Generacija procesora | 14. gen. (Raptor Lake) |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 8 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 6 |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 1.2 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 3.4 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 1.7 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 4800 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika 770 |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB 3.2 gen. 2 USB-C® HDMI™ DisplayPort RJ45 Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | crna srebrna |
| Širina | 539.3 mm |
| Visina | 379.4 mm |
| Dubina | 225 mm |
| Težina | 7.77 kg |
| Snaga napajanja | 120 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Zaslon | 60.5 cm (23.8 palac) |
Opis
Opis
Performanse poslovne klase. Dizajn sve u jednom
HP ProOne 440 All-in-One korisnicima nudi performanse svjetske klase, sigurnost i skalabilnost u dizajnu koji štedi prostor. Ovo računalo opremljeno je najnovijim Intel® procesorom i zaštićeno je uvijek uključenom i pouzdanom sigurnošću.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
HP ProOne 440 All-in-One korisnicima nudi performanse svjetske klase, sigurnost i skalabilnost u dizajnu koji štedi prostor. Ovo računalo opremljeno je najnovijim Intel® procesorom i zaštićeno je uvijek uključenom i pouzdanom sigurnošću.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)