HP AQ9X8AA#ABB napajanje 230 W 19.5 V
- Kataloški br:
- 3438760 - 62
- Oznaka:
- AQ9X8AA#ABB
- EAN:
- 198701522973
- Kataloški br:
- 3438760 - 62
- Oznaka:
- AQ9X8AA#ABB
- EAN:
- 198701522973
HP AQ9X8AA#ABB napajanje 230 W 19.5 V
250.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
250.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vrsta napajanja: Unutarnji
- Izlazna snaga: 230 W Ulazni napon: 115 V Ulazna frekvencija: 47 - 63 Hz Izlazni napon: 19,5 V
- Namjena: Prijenosno računalo
- 1 komad(a)
- Crna
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | napajanje |
| Tip | AQ9X8AA#ABB |
| Tip | Unutra |
| za marku | HP |
| Snaga | 230 W |
| Ulazni napon | 115 V |
| Izlazni napon | 19.5 V |
| dim. | (Š x V x D) 180 x 25.4 x 88 mm |
| Širina | 180 mm |
| Visina | 25.4 mm |
| Težina | 635 g |
| Boja | crna |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Dubina | 88 mm |
| 1 Stück(e) | |
| 860 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)