HP Autozubehör 10205 kanistar za vodu 5 l
- Kataloški br:
- 2803968 - 62
- Oznaka:
- 10205
- EAN:
- 4007928102058
- Kataloški br:
- 2803968 - 62
- Oznaka:
- 10205
- EAN:
- 4007928102058
HP Autozubehör 10205 kanistar za vodu 5 l
12.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
12.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mogućnost slaganja
- polietilen visoke gustoće
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 14 x 25 x 18.5 cm |
| Sadržaj | 1 St. |
| Ručka za nošenje | da |
| Boja | bijela |
| Izlazni priključak slavine | sa čepom |
| Dubina | 18.5 cm |
| Visina | 25 cm |
| Širina | 14 cm |
| Odvodna slavina | kompatibilno |
| Sigurnost namirnica (da/ne) | da |
| Materijal | HDPE |
| Kapacitet | 5 l |
| Težina | 0.194 g |
| Vrsta proizvoda | kanistar za vodu |
Opis
Opis
Za vodu, tekuću hranu i druga punila.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Njuška RD 45 sa zatvaračem
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)