HP Desktop pc 600 G9 Intel® Core™ i5 i5-13500 16 GB RAM 512 GB SSD Intel UHD grafika 770 Win 11 Pro 881L1EA#ABD
- Kataloški br:
- 3015594 - 62
- Oznaka:
- 881L1EA#ABD
- EAN:
- 197961732191
- Kataloški br:
- 3015594 - 62
- Oznaka:
- 881L1EA#ABD
- EAN:
- 197961732191
HP Desktop pc 600 G9 Intel® Core™ i5 i5-13500 16 GB RAM 512 GB SSD Intel UHD grafika 770 Win 11 Pro 881L1EA#ABD
3,125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ i5 i5-13500 13. gen. (Raptor Lake) 14 Jezgra(-e) / max. 4.8 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM 4800 MHz
- 512 GB SSD
- Intel UHD grafika 770
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Model | 600 G9 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-13500 |
| Procesor / model | i5-13500 |
| Generacija procesora | 13. gen. (Raptor Lake) |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Procesor | 2.5 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 4800 MHz |
| Broj memorijskih utora | 4 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika 770 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 5 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | RJ45 USB 3.2 (gen. 1) USB-C® DisplayPort USB 3.2 gen. 2 HDMI™ USB 2.0 audio Line-out audio Line-in slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) |
| Boja | crna |
| Širina | 338 mm |
| Visina | 100 mm |
| Dubina | 308 mm |
| Težina | 5.04 kg |
| Snaga napajanja | 260 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
Opis
Opis
Optimizirano za proširivost
Stolno računalo HP Elite 600 SFF pruža beskompromisne performanse, proširivost i pouzdanost u dizajnu koji štedi prostor. Zahvaljujući najnovijim Intel® procesorima, brzoj memoriji i RAM-u, ovo računalo je pravo za velike zadatke na malim radnim stanicama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Stolno računalo HP Elite 600 SFF pruža beskompromisne performanse, proširivost i pouzdanost u dizajnu koji štedi prostor. Zahvaljujući najnovijim Intel® procesorima, brzoj memoriji i RAM-u, ovo računalo je pravo za velike zadatke na malim radnim stanicama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Obitelj procesora: Intel® Core™ i5
- Procesor: i5-13500
- Kapacitet pohrane: 16 GB
- Vrsta interne memorije: DDR5 SDRAM
- Radni takt memorije: 4800 MHz
- Ukupan kapacitet pohrane: 512 GB
- Mediji za pohranu: SSD
- Model ugrađenog grafičkog adaptera: Intel UHD Graphics 770
- Instalirani operativni sustav: Windows 11 Pro
- Vrsta kućišta: SFF
- Vrsta proizvoda: PC
- Težina: 5,04 kg
- Boja proizvoda: Crna
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)