HP Desktop pc Elite Mini 800 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB RAM 256 GB SSD Intel UHD grafika 770 Win 11 Pro 5M9X5EA#A
- Kataloški br:
- 3165102 - 62
- Oznaka:
- 5M9X5EA#ABD
- EAN:
- 198415146885
- Kataloški br:
- 3165102 - 62
- Oznaka:
- 5M9X5EA#ABD
- EAN:
- 198415146885
HP Desktop pc Elite Mini 800 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB RAM 256 GB SSD Intel UHD grafika 770 Win 11 Pro 5M9X5EA#A
3,920.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,920.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ i5 i5-14500 14. gen. (Raptor Lake) 14 Jezgra(-e) / max. 5.0 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM 4800 MHz
- 256 GB SSD
- Intel UHD grafika 770
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Model | Elite Mini 800 G9 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-14500 |
| Procesor / model | i5-14500 |
| Generacija procesora | 14. gen. (Raptor Lake) |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.0 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 8 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 6 |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 1.9 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 3.7 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 2.6 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 5.0 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 4800 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika 770 |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 256 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 5 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB 3.2 gen. 2 USB-C® HDMI™ DisplayPort RJ45 slušalice (3.5 mm jack) Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 177 mm |
| Visina | 34 mm |
| Dubina | 175 mm |
| Težina | 1.42 kg |
| Snaga napajanja | 120 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
Opis
Opis
Stolno računalo spremno za putovanja
HP Elite Mini 800 Desktop Mini pruža snagu koja vam je potrebna za stvaranje složenih prezentacija, izvođenje opsežnih izračuna i brzo sastavljanje zanimljivog sadržaja. Sa snažnim Intel® procesorom, responzivnom grafikom i inteligentnim mogućnostima postavljanja, ovo računalo je pravi izbor za velike zadatke u malim radnim prostorima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
HP Elite Mini 800 Desktop Mini pruža snagu koja vam je potrebna za stvaranje složenih prezentacija, izvođenje opsežnih izračuna i brzo sastavljanje zanimljivog sadržaja. Sa snažnim Intel® procesorom, responzivnom grafikom i inteligentnim mogućnostima postavljanja, ovo računalo je pravi izbor za velike zadatke u malim radnim prostorima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)