HP Desktop pc Elite Tower 800 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB RAM 512 GB SSD Intel UHD grafika 770 Win 11 Pro A0YY1EA#
- Kataloški br:
- 3165076 - 62
- Oznaka:
- A0YY1EA#ABD
- EAN:
- 198415146748
- Kataloški br:
- 3165076 - 62
- Oznaka:
- A0YY1EA#ABD
- EAN:
- 198415146748
HP Desktop pc Elite Tower 800 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500 16 GB RAM 512 GB SSD Intel UHD grafika 770 Win 11 Pro A0YY1EA#
4,540.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,540.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ i5 i5-14500 14. gen. (Raptor Lake) 14 Jezgra(-e) / max. 5.0 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM 4800 MHz
- 512 GB SSD
- Intel UHD grafika 770
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Model | Elite Tower 800 G9 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-14500 |
| Procesor / model | i5-14500 |
| Generacija procesora | 14. gen. (Raptor Lake) |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.0 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 8 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 6 |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 1.9 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 3.7 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 2.6 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 5.0 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 4800 MHz |
| Broj memorijskih utora | 4 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika 770 |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | DVD-ispisivač |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB 3.2 gen. 2 USB-C® USB 2.0 HDMI™ DisplayPort RJ45 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) mikrofon (3.5 mm jack) slušalice (3.5 mm jack) |
| Boja | crna |
| Širina | 337 mm |
| Visina | 155 mm |
| Dubina | 308 mm |
| Težina | 6.15 kg |
| Snaga napajanja | 260 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
Opis
Opis
Stolno računalo HP Elite 800 pruža beskompromisne performanse, proširivost i pouzdanost u dizajnu koji štedi prostor. Zahvaljujući brzoj memoriji i RAM-u, ovo računalo je pravo za velike zadatke na malim radnim stanicama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)