HP Desktop pc EliteDesk Mini 8 G1i Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 235T 32 GB RAM 512 GB SSD Intel 623J8ET
- Kataloški br:
- 3427809 - 62
- Oznaka:
- 623J8ET
- EAN:
- 199251921520
- Kataloški br:
- 3427809 - 62
- Oznaka:
- 623J8ET
- EAN:
- 199251921520
HP Desktop pc EliteDesk Mini 8 G1i Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 235T 32 GB RAM 512 GB SSD Intel 623J8ET
4,335.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,335.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 235T 14 Jezgra(-e) / max. 5.0 GHz
- Radna memorija: 32 GB
- 512 GB SSD
- Intel
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Model | EliteDesk 8 Mini G1i Desktop AI PC |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 235T |
| Procesor / model | 235T |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.0 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj Thunderbolt | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Boja | crna |
| Širina | 177 mm |
| Visina | 34.2 mm |
| Dubina | 181 mm |
| Težina | 1.42 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Bluetooth® | da |
| WLAN | da |
| 10 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 10 - 90 % | |
| 2.95 kg | |
| 1 |
Opis
Opis
Upravljajte velikim tijekovima rada uz svestrani Mini optimiziran umjetnom inteligencijom
S najnovijim Intel Core™ Ultra procesorom
[2]
s do 13 TOPS NPU-ova
[3]
HP EliteDesk 8 Mini G1i AI računalo pruža iznimne performanse pokretane umjetnom inteligencijom. Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, svestranim mogućnostima implementacije i naprednim sigurnosnim značajkama, idealan je izbor za moderna radna mjesta.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 5 235T (do 5,0 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 24 MB L3 predmemorije, 14 jezgri, 14 niti)
- Windows 11 Pro
- Intelova grafička kartica
- 32 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 16 GB), 512 GB PCIe NVMe™ M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)