HP Desktop pc EliteDesk SFF 8 G1i Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 235 16 GB RAM 512 GB SSD Intel 99M76ET
- Kataloški br:
- 3427812 - 62
- Oznaka:
- 99M76ET
- EAN:
- 199251566950
- Kataloški br:
- 3427812 - 62
- Oznaka:
- 99M76ET
- EAN:
- 199251566950
HP Desktop pc EliteDesk SFF 8 G1i Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 235 16 GB RAM 512 GB SSD Intel 99M76ET
4,655.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,655.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Premium PC crna
- SSD od 512 GB
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Model | EliteDesk 8 SFF G1i Desktop AI PC |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 235 |
| Procesor / model | 235 |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Procesor | 3.4 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.0 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Boja | crna |
| Širina | 303 mm |
| Visina | 100 mm |
| Dubina | 308 mm |
| Težina | 4.7 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| GPU brand | Intel |
| 10 - 35 °C | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 512 GB | |
| 10 - 90 % | |
| 5.92 kg | |
| 1 |
Opis
Opis
Performanse i skalabilnost pokretane umjetnom inteligencijom za male radne stanice
Nadmašite zahtjevna očekivanja – HP EliteDesk 8 SFF G1i AI računalo savršen je izbor za male radne prostore. Ovo sigurno, skalabilno i snažno AI računalo opremljeno je najnovijim Intel Core™ Ultra procesorom
[2]
s 13 TOPS NPU-om
[3]
i zadovoljava vaše potrebe za više zadataka istovremeno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 5 235 (do 5,0 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 24 MB L3 predmemorije, 14 jezgri, 14 niti)
- Windows 11 Pro
- Intelova grafička kartica
- 16 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 512 GB PCIe NVMe™ M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)