HP Desktop pc EliteDesk Tower G1i Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) 285 1 TB SSD Nvidia GeForce RTX™ 3050 99M83ET
- Kataloški br:
- 3427819 - 62
- Oznaka:
- 99M83ET
- EAN:
- 199251567254
- Kataloški br:
- 3427819 - 62
- Oznaka:
- 99M83ET
- EAN:
- 199251567254
HP Desktop pc EliteDesk Tower G1i Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) 285 1 TB SSD Nvidia GeForce RTX™ 3050 99M83ET
8,980.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,980.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Premium PC crna
- 1 TB SSD
- Bluetooth®
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Model | EliteDesk 8 Tower G1i Desktop AI PC |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) 285 |
| Procesor / model | 285 |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Procesor | 2.5 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.6 GHz |
| Procesor / predmemorija | 40 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Nvidia |
| Grafički adapter na ploči (model) | GeForce RTX™ 3050 |
| Zaseban grafički adapter | da |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Boja | crna |
| Širina | 337 mm |
| Visina | 155 mm |
| Dubina | 308 mm |
| Težina | 6.22 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Bluetooth® | da |
| GPU brand | Intel |
| WLAN | da |
| 10 - 35 °C | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 TB | |
| 10 - 90 % | |
| 8.38 kg | |
| 1 | |
| 1 |
Opis
Opis
Elegantni, skalabilni toranj za računalstvo pokretano umjetnom inteligencijom.
Postavite svoje ciljeve s HP EliteDesk 8 Tower G1i AI računalom s moćnim Intel Core™ Ultra procesorom
[2]
i integrirane performanse potpomognute umjetnom inteligencijom od 13 TOPS NPU-a.
[3]
Postavite nove standarde u sigurnosti, proširivosti i dizajnu računala – savršeno za dinamična, moderna radna mjesta.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 9 285 (do 5,4 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 36 MB L3 predmemorije, 24 jezgre, 24 niti)
- Windows 11 Pro
- NVIDIA GeForce RTX™ 3050 (8 GB GDDR6 namjenske memorije)
- 64 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 32 GB), 1 TB PCIe NVMe™ M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)