HP Desktop pc Pro Tower 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14400 4.7 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel Intel UHD grafika 770 Win 11
- Kataloški br:
- 3534077 - 62
- Oznaka:
- C7FX4ET#ABD
- EAN:
- 199642200180
- Kataloški br:
- 3534077 - 62
- Oznaka:
- C7FX4ET#ABD
- EAN:
- 199642200180
HP Desktop pc Pro Tower 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14400 4.7 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel Intel UHD grafika 770 Win 11
3,450.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,450.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Poboljšana sigurnost
- S integriranim sigurnosnim čipom Trusted Platform Module (TPM 2.0), ovo stolno računalo HP Pro 400 G9 nudi robustan sigurnosni okvir koji štiti vaše podatke i privatnost od vanjskih prijetnji.
- Visoke performanse
- Opremljen Intel Core i5 procesorom i Intel UHD grafikom, HP Pro 400 G9 nudi pouzdane performanse i oštre slike za posao i slobodno vrijeme, što ga čini svestranim izborom za razne računalne potrebe.
- Sveobuhvatna povezivost
- S više protokola za podatkovnu vezu kao što su Ethernet, Fast Ethernet i Gigabit Ethernet, kao i funkcijom Wake-on-LAN (WoL), ovo stolno računalo osigurava da ste uvijek povezani i spremni za sve mrežne zadatke.
- Ekološki prihvatljiv dizajn
- Stolno računalo HP Pro 400 G9 u skladu je sa standardima za smanjenje halogena i dizajnirano je imajući na umu ekološke aspekte kako bi se smanjila upotreba štetnih kemikalija i podržale vaše inicijative za ekološki prihvatljivo računalstvo.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Model | HP Pro Tower 400 G9 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-14400 |
| Procesor / model | i5-14400 |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.7 GHz |
| Procesor / predmemorija | 20 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel UHD grafika 770 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) USB 3.2 gen. 2 USB-C® HD audio DisplayPort HDMI™ USB 2.0 USB 3.2 (gen. 1) RJ45 |
| Boja | crna |
| Širina | 15.5 cm |
| Visina | 33.7 cm |
| Dubina | 30.8 cm |
| Težina | 5.31 kg |
| Softver uključen u isporuku | HP-ov pomoćnik za podršku HP PC hardverska dijagnostika UEFI HP sigurno brisanje HP katalog klijenata (besplatno preuzimanje) HP Setup Integrirani OOBE HP-ove obavijesti HP optimizator veze HP-ove postavke privatnosti HP oporavak u oblaku HP QuickDrop HP biblioteka skripti za upravljanje klijentima (besplatno preuzimanje) HP BIOSphere Gen6 mojHP Alat za prilagodbu dodirnih točaka za komercijalni sektor Uslužni programi za podršku HP-ovih stolnih računala HP Image Assistant Gen5 (besplatno preuzimanje) HP Easy Clean HP pametna podrška HP Manageability Integration Kit (besplatno preuzimanje) HP pomoćnik za zakrpe (besplatno preuzimanje) |
| Određene značajke | Kensington brava TPM2.0 modul ugrađeni zvučnici |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
Opis
Opis
Stolno računalo HP Pro 400 G9, s Intel Core i5 procesorom i Intel UHD grafikom, posebno je dizajnirano kako bi zadovoljilo zahtjeve modernih radnih okruženja i osiguralo glatke performanse za profesionalnu i osobnu upotrebu. Ovo stolno računalo ne nudi samo performanse, već i poseban naglasak stavlja na sigurnost s integriranim sigurnosnim čipom Trusted Platform Module (TPM 2.0), štiteći vaše osjetljive podatke od vanjskih prijetnji. Mrežna veza je jednostavna i učinkovita zahvaljujući podršci za Ethernet, Fast Ethernet i Gigabit Ethernet, a nadopunjuje je funkcija Wake-on-LAN (WoL) za praktičan udaljeni pristup. Nadalje, njegova predanost ekološkoj održivosti vidljiva je kroz pridržavanje standarda za nisku razinu halogena, što ga čini idealnim izborom za ekološki osviještene korisnike. Bilo da se koristi za poslovne ili privatne svrhe, HP Pro 400 G9 Desktop je pouzdano, sigurno i ekološki prihvatljivo računalno rješenje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)