HP Desktop pc ProDesk 2 G1 Intel® Core™ i5 i5-13500 16 GB RAM 512 GB SSD Intel UHD grafika 770 B6YK3ET
- Kataloški br:
- 3427795 - 62
- Oznaka:
- B6YK3ET
- EAN:
- 199251069239
- Kataloški br:
- 3427795 - 62
- Oznaka:
- B6YK3ET
- EAN:
- 199251069239
HP Desktop pc ProDesk 2 G1 Intel® Core™ i5 i5-13500 16 GB RAM 512 GB SSD Intel UHD grafika 770 B6YK3ET
3,040.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,040.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dokazana produktivnost PC crne boje
- SSD od 512 GB
- Intel UHD grafika 770
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Model | ProDesk 2 Tower G1i E Desktop PC |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-13500 |
| Procesor / model | i5-13500 |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Procesor | 2.5 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 11.5 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 4800 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika 770 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | PCIe 4.0 x16 |
| Boja | crna |
| Širina | 155 mm |
| Visina | 337 mm |
| Dubina | 308 mm |
| Težina | 5.98 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| GPU brand | Intel |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 1 |
| 5 - 35 °C | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 9.05 kg | |
| 1 |
Opis
Opis
Maksimizirajte učinkovitost kroz mogućnost proširenja vašeg poslovanja
S ProDesk 2 Tower G1i možete optimalno iskoristiti resurse svoje tvrtke. Ovaj pristupačan i jednostavan za postavljanje Intelov sustav može se pohvaliti skalabilnim i funkcionalnim dizajnom koji raste s vašim poslovanjem. Opremljen je snažnim AMD procesorom
[2]
, osnovni alati i sigurnosne značajke za tvrtke.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ i5-13500 (do 4,8 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 24 MB L3 predmemorije, 14 jezgri, 20 niti)
- Windows 11 Pro
- Intel UHD grafika 770
- 16 GB DDR5-4800 MT/s (1 x 16 GB), 512 GB PCIe NVMe™ M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)