HP Desktop pc ProDesk 4 SFF G1 Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 235 32 GB RAM 512 GB SSD Intel 9H7M0ET
- Kataloški br:
- 3427801 - 62
- Oznaka:
- 9H7M0ET
- EAN:
- 199251749612
- Kataloški br:
- 3427801 - 62
- Oznaka:
- 9H7M0ET
- EAN:
- 199251749612
HP Desktop pc ProDesk 4 SFF G1 Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 235 32 GB RAM 512 GB SSD Intel 9H7M0ET
4,520.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,520.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dokazana produktivnost PC Crni 280 W
- Intel Core Ultra 5 235 Broj jezgri procesora: 14
- 32GB DDR5 SDRAM 5600MHz 2x16GB
- SSD od 512 GB
- Intelova grafika
- Ethernet/LAN 10, 1000, 100 Mbit/s
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Model | ProDesk 4 SFF G1i Desktop AI PC |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 235 |
| Procesor / model | 235 |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Procesor | 2.9 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Boja | crna |
| Širina | 303 mm |
| Visina | 100 mm |
| Dubina | 308 mm |
| Težina | 4.53 kg |
| Snaga napajanja | 280 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| GPU brand | Intel |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| WLAN | ne |
| 10 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 8 | |
| 6 | |
| 65 W | |
| 121 W | |
| 3.4 GHz | |
| 2025 | |
| 4.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| da | |
| da | |
| 27 TOPs | |
| 13 TOPs | |
| 6 TOPs | |
| 10 - 90 % | |
| 5.92 kg | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Radite pametnije s računalom s umjetnom inteligencijom koje se razvija s vama
Stolno računalo HP ProDesk 4 SFF G1i s umjetnom inteligencijom nudi korisnicima u radnim okruženjima koja se stalno mijenjaju prilagodbu i skalabilnost profesionalne razine uz dizajn koji štedi prostor. Procesor Intel Core™ Ultra
[2]
i 13 TOPS NPU
[3]
optimizirati upravljanje svakodnevnim zadacima raspodjelom napora i iskorištavanjem potencijala umjetne inteligencije za poboljšanje poslovnih performansi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 5 235 (do 5,0 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 24 MB L3 predmemorije, 14 jezgri, 14 niti)
- Windows 11 Pro
- Intelova grafička kartica
- 32 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 16 GB), 512 GB PCIe NVMe™ M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)