HP EliteBook 6 G1i 14-inčni prijenosnik AI prijenosno računalo Windows 11 Pro
- Kataloški br:
- 3413497 - 62
- Oznaka:
- AD3L2ET
- EAN:
- 199251511653
- Kataloški br:
- 3413497 - 62
- Oznaka:
- AD3L2ET
- EAN:
- 199251511653
HP EliteBook 6 G1i 14-inčni prijenosnik AI prijenosno računalo Windows 11 Pro
6,035.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,035.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vrhunska školjkasta torba za laptop
- Bluetooth®
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | EliteBook 6 G1i |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) |
| Procesor / model | 255U |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor | 2.0 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.2 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB-C® USB 3.2 (gen. 1) HDMI™ RJ45 slušalice (3.5 mm jack) |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 318.6 mm |
| Visina | 1.7 mm |
| Dubina | 224.4 mm |
| Težina | 1.4 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 12 x 2.0 GHz / max. 5.2 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Zaštita lozinkom | da |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | da |
| Holov senzor | da |
| NPU performanse do | 5 TOPs |
| Visina (spreda) | 1.09 cm |
| Visina (pozadi) | 1.7 cm |
| Tastatura otporna na prolivanje tečnosti | da |
Opis
Opis
Omogućeno umjetnom inteligencijom za poslovnu produktivnost
Značajke temeljene na umjetnoj inteligenciji i moderna povezivost povećavaju produktivnost korisnika. HP EliteBook 6 G1i AI 14-inčno računalo nudi 11 TOPS NPU
[3]
, sigurnost i upravljivost poslovne klase u visoko konfigurabilnom računalu koje zadovoljava zahtjevne potrebe poslovnih korisnika.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 7 255U (do 5,2 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 12 MB L3 predmemorije, 12 jezgri, 14 niti)
- Windows 11 Pro
- WUXGA zaslon s dijagonalom od 35,6 cm (14 inča)
- Intelova grafička kartica
- 32 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 16 GB), 1 TB PCle Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)