HP EliteBook 8 G1i 16-inčni prijenosnik s umjetnom inteligencijom, 512 GB SSD-om i Windows 11 Pro
- Kataloški br:
- 3413525 - 62
- Oznaka:
- AD3H7ET
- EAN:
- 199251511462
- Kataloški br:
- 3413525 - 62
- Oznaka:
- AD3H7ET
- EAN:
- 199251511462
HP EliteBook 8 G1i 16-inčni prijenosnik s umjetnom inteligencijom, 512 GB SSD-om i Windows 11 Pro
7,475.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,475.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vrhunska školjkasta torba za laptop
- SSD od 512 GB
- Bluetooth®
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | EliteBook 8 G1i |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) |
| Procesor / model | 255U |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor | 2.0 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.2 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB-C® USB 3.2 (gen. 1) HDMI™ RJ45 slušalice (3.5 mm jack) |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 359.4 mm |
| Visina | 1.7 mm |
| Dubina | 251 mm |
| Težina | 1.69 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 12 x 2.0 GHz / max. 5.2 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Numerička tastatura | da |
| Zaštita lozinkom | da |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | da |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 512 GB |
| Holov senzor | da |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Tastatura otporna na prolivanje tečnosti | da |
Opis
Opis
Inovativno AI računalo prilagođeno hibridnim timovima
Opremite svoje visokoučinkovite timove računalom optimiziranim za umjetnu inteligenciju
[3]
koji pruža alate za performanse, sigurnost i suradnju bitne za uredska i hibridna radna okruženja. HP EliteBook 8 G1i 16-inčno AI računalo učinkovito zadovoljava potrebe multitasking timova diljem svijeta.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 7 255U (do 5,2 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 12 MB L3 predmemorije, 12 jezgri, 14 niti)
- Windows 11 Pro
- WUXGA zaslon dijagonale 40,6 cm (16 inča)
- Intelova grafička kartica
- 16 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), PCIe NVMe™ SSD pogon, 512 GB
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)