HP etui za prijenosno računalo 9J4C3AA Prikladno za maksimum: 39,6 cm (15,6") zelena, siva
- Kataloški br:
- 3410835 - 62
- Oznaka:
- 9J4C3AA
- EAN:
- 197961660456
- Kataloški br:
- 3410835 - 62
- Oznaka:
- 9J4C3AA
- EAN:
- 197961660456
HP etui za prijenosno računalo 9J4C3AA Prikladno za maksimum: 39,6 cm (15,6") zelena, siva
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaštitna futrola 39,6 cm (15,6") Zelena, Siva
- Poliester
- Kompatibilnost marke: Univerzalna
- Vodootporno
- 420 g
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | etui za prijenosno računalo |
| Izvedba | navlaka |
| prikladno za | 39,6 cm (15,6") |
| Širina | 385 mm |
| Visina | 280 mm |
| Dubina | 24 mm |
| Boja | zelena siva |
| Materijal | poliester |
| Težina | 420 g |
| dim. | (Š x V x D) 385 x 280 x 24 mm |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Universal |
| Kapacitet | 6 l |
| 440 g |
Opis
Opis
Jedan slučaj, tri mogućnosti
Uzmite samo ono što vam treba. Ova izdržljiva, lagana torbica idealna je za većinu prijenosnih računala do 15,6 inča. Praktična traka za nošenje i skrivene ručke omogućuju vam nošenje na tri različita načina, dok praktični pretinci uredno spremaju sve.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Nosite svoj laptop bez napora u ovoj svestranoj torbici koja odgovara većini laptopa do 15,6 inča. Skrivene ručke pojavljuju se kada želite nositi torbu poput tanke torbe za prijenosno računalo. Ili ga nosite preko ramena pomoću remena. Zahvaljujući ravnom i laganom dizajnu, uređaj je vrlo jednostavno prenositi.
- Pretinac za laptop od 6 litara s više unutarnjih pretinaca pomaže vam da ostanete usredotočeni na svoj posao. Organizirajte svoje predmete u lako dostupne unutarnje i vanjske pretince. Uzmite olovku, novčanik ili bilo što drugo što vam treba pri ruci.
- Ponesite ovu izdržljivu futrolu za laptop sa sobom gdje god radite i vjerujte da će trajati. Ova vodootporna torbica je izuzetno izdržljiva, a unutrašnjost je obložena mekim materijalom sličnim flisom kako bi vaša oprema bila sigurna dok ste u pokretu.
- Ovu funkcionalnu navlaku za laptop možete odabrati mirne savjesti jer je izrađena od 50% reciklirane kućne plastike (PCR) (16 plastičnih boca) [2] a poklopac ima FSC certifikat.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.