HP folija za laminiranje DIN A4 75 micron sjajna 100 kom.
- Kataloški br:
- 3595873 - 62
- Oznaka:
- 9159
- EAN:
- 4030152952434
- Kataloški br:
- 3595873 - 62
- Oznaka:
- 9159
- EAN:
- 4030152952434
HP folija za laminiranje DIN A4 75 micron sjajna 100 kom.
27.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
27.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Format | DIN A4 |
| Širina | 216 mm |
| Dužina | 303 mm |
| dim. | (D x Š) 303 mm x 216 mm |
| Debljina folije (ukupna) | 75 micron |
| Površina folije | sjajna |
| Boja | prozirna |
| Sadržaj | 100 kom. |
| Tip laminacije | vruće |
| Vrsta proizvoda | folija za laminiranje |
Opis
Opis
HP Everyday plastificirajuće folije učinit će da vaši važni dokumenti u A4 formatu zablistaju. S debljinom filma od 75 mikrona i dimenzijama 216 mm x 303 mm, vrećice za laminiranje neovisne su o proizvođaču i mogu se koristiti sa svim strojevima za vruće laminiranje prema navedenoj mikronskoj vrijednosti. Prozirne laminacijske folije sa sjajnom površinom prikladne su isključivo za vruću laminaciju. Sa sadržajem od 100 vrećica za plastificiranje, idealne su za veće potrebe. Plastificirate li samo povremeno i ne trebate toliko listova? Zatim se odlučite za praktično malo pakiranje koje sadrži 25 folija od 80 mikrona.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 100 vrećica za plastificiranje A4, 75 mikrona
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)