HP Gaming pc OMEN 16L TG03-0271ng AMD Ryzen 7 8700F 5 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Radeon grafika Nvidia GeForce RTX 506
- Kataloški br:
- 3533564 - 62
- Oznaka:
- C22H3EA#ABD
- EAN:
- 199485205342
- Kataloški br:
- 3533564 - 62
- Oznaka:
- C22H3EA#ABD
- EAN:
- 199485205342
HP Gaming pc OMEN 16L TG03-0271ng AMD Ryzen 7 8700F 5 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Radeon grafika Nvidia GeForce RTX 506
4,230.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,230.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen 7 8700F 8 Jezgra(-e) / max. 5 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM 5200 MHz
- 512 GB SSD
- AMD Radeon grafika Nvidia GeForce RTX 5060 GDDR7
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Model | OMEN 16L TG03-0271ng |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 8700F |
| Procesor / model | 8700F |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 4.1 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5200 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | Radeon grafika |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX 5060 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 2.0 USB 3.1 USB-A (USB 3.1 gen. 2) DisplayPort USB 3.2 gen. 2 |
| Boja | crna |
| Širina | 155 mm |
| Visina | 155 mm |
| Dubina | 337 mm |
| Težina | 5.61 kg |
| Snaga napajanja | 400 W |
| Softver uključen u isporuku | 25 GB prostora za pohranu na Dropboxu tijekom 12 mjeseci |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Područje primjene | igre |
| Radni napon | 230 V |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| WLAN | da |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| 1 | |
| ne | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 5200 MT/s | |
| 512 GB | |
| 2025 | |
| 16 Tera-Vorgänge pro Sekunde | |
| 8.81 kg | |
| 1 | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Vaše novo doba igranja
Uronite u svijet igara s OMEN 16L. Zahvaljujući AMD Ryzen™ procesoru
[1]
[2]
Sa svojom snažnom grafičkom karticom, nudi vrhunske performanse u kompaktnom obliku. Idealno za opuštanje i igranje igrica nakon dugog dana.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen™ 7 8700F (do 5,0 GHz maks. boost takt, 16 MB L3 predmemorije, 8 jezgri, 16 niti)
- Windows 11 Početna
- NVIDIA GeForce RTX™ 5060 (8 GB GDDR7 namjenske memorije)
- 16 GB DDR5-5200 MT/s (1 x 16 GB), PCIe Gen4 NVMe™ M.2 SSD pogon, 512 GB
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)