HP Gaming pc OMEN GT16-0067ng Intel® Core™ Ultra 9 285K 5.7 GHz 32 GB RAM 2 TB SSD Intel Grafika Nvidia GeForce RTX 5070
- Kataloški br:
- 3533557 - 62
- Oznaka:
- BA2U3EA#ABD
- EAN:
- 198990795423
- Kataloški br:
- 3533557 - 62
- Oznaka:
- BA2U3EA#ABD
- EAN:
- 198990795423
HP Gaming pc OMEN GT16-0067ng Intel® Core™ Ultra 9 285K 5.7 GHz 32 GB RAM 2 TB SSD Intel Grafika Nvidia GeForce RTX 5070
13,055.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
13,055.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 9 285K 24 Jezgra(-e) / max. 5.7 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 6000 MHz
- 2 TB SSD
- Intel Grafika Nvidia GeForce RTX 5070 Ti GDDR7
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 285K |
| Procesor / model | 285K |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Procesor | 3.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.7 GHz |
| Procesor / predmemorija | 36 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 6000 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Grafika |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX 5070 Ti |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 2.0 USB 3.1 DisplayPort HDMI™ USB 3.2 gen. 2 |
| Boja | crna |
| Širina | 210 mm |
| Visina | 410 mm |
| Dubina | 408 mm |
| Težina | 14.5 kg |
| Snaga napajanja | 850 W |
| Softver uključen u isporuku | 25 GB prostora za pohranu na Dropboxu tijekom 12 mjeseci |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Bluetooth® | da |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 2 x |
| Područje primjene | igre |
| Model grafičke kartice | RTX 5070 Ti |
| Radni napon | 230 V |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| PCIe x 16 | 1 x |
| WLAN | da |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 2 TB | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 13 Tera-Vorgänge pro Sekunde | |
| 1 | |
| 18.5 kg | |
| 1 | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Dobijte ključ za optimalne performanse igranja
OMEN 35L stolno računalo za igranje omogućuje vam da iskoristite svoj puni potencijal performansi. Uz najnoviji Intel Core™ procesor
[1]
i naprednu grafiku, opremljen je posebnim OMEN komponentama dizajniranim za snažno hlađenje i visoke performanse pod vršnim opterećenjem. Dizajn omogućuje jednostavne nadogradnje i personalizaciju bez alata, tako da ga možete lako prilagoditi svojim igraćim potrebama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 9 285K (do 5,7 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 36 MB L3 predmemorije, 24 jezgre, 24 niti)
- Windows 11 Početna
- NVIDIA GeForce RTX™ 5070 Ti (16 GB GDDR7 namjenski)
- Kingston FURY 32 GB DDR5-6000 MT/s XMP RGB hladnjak (2x 16 GB), PCIe Gen4 NVMe™ M.2 SSD, 2 TB
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)