HP Gaming pc OMEN MAX 45L GT23-0091ng AMD Ryzen 9 9950X3D 5.7 GHz 32 GB RAM AMD AMD Radeon grafika Nvidia NVIDIA GeForce
- Kataloški br:
- 3533565 - 62
- Oznaka:
- CP3H9EA#ABD
- EAN:
- 199764288745
- Kataloški br:
- 3533565 - 62
- Oznaka:
- CP3H9EA#ABD
- EAN:
- 199764288745
HP Gaming pc OMEN MAX 45L GT23-0091ng AMD Ryzen 9 9950X3D 5.7 GHz 32 GB RAM AMD AMD Radeon grafika Nvidia NVIDIA GeForce
15,410.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
15,410.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen 9 9950X3D 16 Jezgra(-e) / max. 5.7 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 6000 MHz
- AMD AMD Radeon grafika Nvidia NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Model | OMEN MAX 45L |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | AMD Ryzen 9 |
| Procesor | AMD Ryzen 9 9950X3D |
| Procesor / model | 9950X3D |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.7 GHz |
| Procesor / predmemorija | 128 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 6000 MHz |
| Broj memorijskih utora | 4 |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon grafika |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 16 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2000 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2000 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 3 x |
| Sučelje | DisplayPort RJ45 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 204 mm |
| Visina | 555 mm |
| Dubina | 470 mm |
| Težina | 22.6 kg |
| Snaga napajanja | 1000 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Model grafičke kartice | RTX 5080 |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)