HP L4R65AA#ABU PC napajanje 90 W
- Kataloški br:
- 3364383 - 62
- Oznaka:
- L4R65AA#ABU
- EAN:
- 889296292449
- Kataloški br:
- 3364383 - 62
- Oznaka:
- L4R65AA#ABU
- EAN:
- 889296292449
HP L4R65AA#ABU PC napajanje 90 W
170.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 90 WPCI-Express (6+2-pinski) x
- Upravljanje kabelima
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 90 W |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 55 x 114.3 x 30 mm |
| Dubina | 30 mm |
| Visina | 114.3 mm |
| Širina | 55 mm |
| Izlazna snaga | 0 - 500 W |
| Snaga | 90 W |
| Tip | Unutra |
| Pogonski napon | 230 V |
| ne |
Opis
Opis
Uz HP Desktop Mini Power Kit (90W) uvijek imate pri ruci dodatni adapter za svoj HP Desktop Mini kad ste u pokretu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Jednostavno spojite jedan kraj adaptera na HP Desktop Mini, a drugi kraj uključite u standardnu električnu utičnicu. Kompaktna veličina nudi mnoge mogućnosti postavljanja – na stol, iza zaslona ili postavljen na zid.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)