HP laminator 3167 posjetnice, DIN A4
- Kataloški br:
- 3595602 - 62
- Oznaka:
- 3167
- EAN:
- 4030152953226
- Kataloški br:
- 3595602 - 62
- Oznaka:
- 3167
- EAN:
- 4030152953226
HP laminator 3167 posjetnice, DIN A4
86.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
86.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vrući laminator
- Maksimalna širina laminacije: 23 cm Maksimalna debljina dokumenta: 0,5 mm
- Vrijeme predgrijavanja: 4 min
- 270 mm/min
- 125 µm
- A4
- Siva, bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Format | posjetnice DIN A4 |
| Širina laminiranja (maks.) | 230 mm |
| Debljina filma (min.) | 80 micron |
| Brzina laminiranja | 270 mm/min |
| Vrijeme zagrijavanja | 4 min |
| Broj rola | 2 |
| Boja | siva bijela |
| Širina | 332 mm |
| Visina | 63 mm |
| Dubina | 120 mm |
| dim. | (Š x V x D) 332 x 63 x 120 mm |
| Težina | 940 g |
| Pogonski napon | 220 - 240 V |
| Izvedba | Vrući laminator |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip laminacije | vruće |
| Potrošnja struje u pogonu | 230 W |
| Napajanje strujom | 220 - 240 V |
| Vrsta proizvoda | laminator |
| da | |
| 4 min | |
| 23 cm | |
| 0.5 mm | |
| 270 mm/min | |
| 4 min | |
| da | |
| 80 µm | |
| 125 µm | |
| da | |
| da | |
| 120 °C | |
| 1 | |
| ne |
Opis
Opis
HP OneLam 270 A4 je kompaktni laminator za svestranu upotrebu u hobijima i kućnim uredima te se uklapa na bilo koji stol. Ovaj moderni uređaj je isključivo prikladan za vruću plastifikaciju i zatvara vaše dokumente, od posjetnica do DIN A4 formata. Glavni prekidač za uključivanje i isključivanje uređaja osigurava da se svaka debljina filma zagrijava na istu temperaturu, a praktični pomagač je spreman za upotrebu za manje od 4 minute. Kako biste mogli odmah započeti s plastificiranjem, HP OneLam 270 A4 dolazi s pet DIN A4 vrećica za plastificiranje debljine 80 mikrona.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Uređaj za laminiranje
- Strujni kabel
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)