HP Mini PC Elite 805 G9 AMD Ryzen 7 8700G 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Radeon Win 11 Pro A0ZD7EA
- Kataloški br:
- 3331374 - 62
- Oznaka:
- A0ZD7EA
- EAN:
- 198701842705
- Kataloški br:
- 3331374 - 62
- Oznaka:
- A0ZD7EA
- EAN:
- 198701842705
HP Mini PC Elite 805 G9 AMD Ryzen 7 8700G 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Radeon Win 11 Pro A0ZD7EA
6,425.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,425.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Premium PC crna 260 W
- AMD Ryzen™ 7 8700G
- 16GB DDR5 SDRAM 5600MHz 1 x 16GB
- SSD od 512 GB
- AMD Radeon 780M
- Ethernet/LAN Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth 5.3
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 8700G |
| Procesor / model | 8700G |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | PCIe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.2 (gen. 1) USB 3.2 gen. 2 USB-C® LAN (10/100/1000 MBit/s) HDMI™ DisplayPort USB 4 |
| Boja | crna |
| Širina | 338 mm |
| Visina | 100 mm |
| Dubina | 308 mm |
| Težina | 5.4 kg |
| Snaga napajanja | 260 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Bluetooth® | da |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| Visina gradnje | 100 mm |
| Broj 10 Gigabit LAN | 1 x |
| Broj USB | 4 x |
| Područje primjene | ured |
| Faktor oblika | M.2 modul |
| GPU brand | AMD |
| Tehnologija pohrane | DDR5 |
| Kapacitet pohrane | 512 GB |
| Frekvencija takta | 5600 MHz |
| Broj HDMI priključka | 1 |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Vanjski utor 8,9 cm( 3.5") | 1 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 1 |
| WLAN | integriran |
| WLAN | da |
Opis
Opis
Podržite svoje najzahtjevnije aplikacije
Krenite u budućnost s visoko sigurnim HP Elite 805 SFF kojim se lako upravlja, a pokreće ga AMD Ryzen™ 8000 serija procesora [2] , integriranu AMD RDNA™ 3 grafičku karticu i NPU [3] koji rade zajedno kako bi uravnotežili radna opterećenja kako biste mogli najbolje iskoristiti AI aplikacije temeljene na oblaku. Obavljajte više zadataka bez napora uz izvedbu pokretanu umjetnom inteligencijom koja umjesto vas obavlja svakodnevne zadatke kako biste se mogli usredotočiti na ono što je najvažnije.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Krenite u budućnost s visoko sigurnim HP Elite 805 SFF kojim se lako upravlja, a pokreće ga AMD Ryzen™ 8000 serija procesora [2] , integriranu AMD RDNA™ 3 grafičku karticu i NPU [3] koji rade zajedno kako bi uravnotežili radna opterećenja kako biste mogli najbolje iskoristiti AI aplikacije temeljene na oblaku. Obavljajte više zadataka bez napora uz izvedbu pokretanu umjetnom inteligencijom koja umjesto vas obavlja svakodnevne zadatke kako biste se mogli usredotočiti na ono što je najvažnije.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen™ 7 8700G (maks. pojačani takt do 5,1 GHz, 16 MB L3 predmemorije, 8 jezgri, 16 niti)
- Windows 11 Pro
- AMD Radeon™ 780M grafička kartica
- 16 GB memorije; SSD memorija od 512 GB
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)