HP Mini PC Elite Mini 800 G9 Intel® Core™ i9 i9-14900T 5.1 GHz 64 GB RAM 1 TB SSD Intel Intel UHD grafika 770 5M9Z5EA#AB
- Kataloški br:
- 3438758 - 62
- Oznaka:
- 5M9Z5EA#ABD
- EAN:
- 198828778925
- Kataloški br:
- 3438758 - 62
- Oznaka:
- 5M9Z5EA#ABD
- EAN:
- 198828778925
HP Mini PC Elite Mini 800 G9 Intel® Core™ i9 i9-14900T 5.1 GHz 64 GB RAM 1 TB SSD Intel Intel UHD grafika 770 5M9Z5EA#AB
9,115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9,115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel Core™ i9-14900T (do 5,1 GHz s Max Turbo frekvencijom, 36 MB L3 predmemorije, 24 jezgre, 32 niti)
- Windows 11 Pro
- Intel UHD grafika 770
- 64 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 32 GB), 1 TB PCle Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | 800 G9 |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ i9 |
| Procesor | Intel® Core™ i9 i9-14900T |
| Procesor / model | i9-14900T |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 16 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 8 |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 0.8 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 4 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 1.1 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 36 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel UHD grafika 770 |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 5 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort USB-C® USB 3.2 gen. 2 RJ45 utičnica za slušalice slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) WLAN Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 177 mm |
| Visina | 34 mm |
| Dubina | 175 mm |
| Težina | 1.42 kg |
| Snaga napajanja | 90 W |
| Softver uključen u isporuku | HP-ove obavijesti HP PC hardverska dijagnostika UEFI HP-ov pomoćnik za podršku HP optimizator veze HP-ove postavke privatnosti HP PC hardverska dijagnostika za Windows Uslužni programi za podršku HP-ovih stolnih računala MojHP HP Easy Clean Alat za prilagođavanje dodirnih točaka za komercijalne korisnike Upravljački program za tipkovnicu HP Easy Clean HSA Fusion za komercijalne korisnike HSA telemetrija za komercijalne korisnike |
| Određene značajke | TPM2.0 modul |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)