HP Mini PC EliteDesk Mini 8 G1i Intel® Core™ Ultra 9 285T 64 GB RAM 1 TB SSD Intel Win 11 Pro 623K2ET#ABD
- Kataloški br:
- 3427811 - 62
- Oznaka:
- 623K2ET#ABD
- EAN:
- 199251922572
- Kataloški br:
- 3427811 - 62
- Oznaka:
- 623K2ET#ABD
- EAN:
- 199251922572
HP Mini PC EliteDesk Mini 8 G1i Intel® Core™ Ultra 9 285T 64 GB RAM 1 TB SSD Intel Win 11 Pro 623K2ET#ABD
7,150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 9 285T 24 Jezgra(-e) / max. 5.4 GHz
- Radna memorija: 64 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 1 TB SSD
- Intel
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | EliteDesk Mini 8 G1i |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 285T |
| Procesor / model | 285T |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 36 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Broj USB tip A 3.0 | 2 x |
| Sučelje | USB 3.0 DisplayPort HDMI™ LAN (10/100/1000 MBit/s) USB-C® WLAN Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 177 mm |
| Visina | 34.2 mm |
| Dubina | 181 mm |
| Težina | 1.35 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
Opis
Opis
Stolno računalo spremno za putovanja
HP Elite Mini 800 Desktop Mini pruža snagu koja vam je potrebna za izradu složenih prezentacija, izvođenje opsežnih izračuna i brzo sastavljanje uvjerljivog sadržaja. S moćnim Intel® procesorom, responzivnom grafikom i pametnim opcijama implementacije, ovo računalo je pravi izbor za velike zadatke u malim radnim prostorima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
HP Elite Mini 800 Desktop Mini pruža snagu koja vam je potrebna za izradu složenih prezentacija, izvođenje opsežnih izračuna i brzo sastavljanje uvjerljivog sadržaja. S moćnim Intel® procesorom, responzivnom grafikom i pametnim opcijama implementacije, ovo računalo je pravi izbor za velike zadatke u malim radnim prostorima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)