HP Mini PC HP ZGX Nano G1n AI GB10 128/4TB Nvidia® Blackwell Architecture NVIDIA® GB10 Grace Blackwell Superchip (20-cor
- Kataloški br:
- 3533523 - 62
- Oznaka:
- CZ9K4ET#ABD
- EAN:
- 199764776204
- Kataloški br:
- 3533523 - 62
- Oznaka:
- CZ9K4ET#ABD
- EAN:
- 199764776204
HP Mini PC HP ZGX Nano G1n AI GB10 128/4TB Nvidia® Blackwell Architecture NVIDIA® GB10 Grace Blackwell Superchip (20-cor
18,990.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
18,990.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Nvidia® Blackwell Architecture NVIDIA® GB10 Grace Blackwell Superchip (20-core Arm CPU)
- Radna memorija: 128 GB LPDDR5-RAM
- 4 TB SSD
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Serija procesora | Nvidia® Blackwell Architecture |
| Procesor | Nvidia® Blackwell Architecture NVIDIA® GB10 Grace Blackwell Superchip (20-core Arm CPU) |
| Procesor / model | NVIDIA® GB10 Grace Blackwell Superchip (20-core Arm CPU) |
| Radna memorija | 128 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5-RAM |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 4096 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 4 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | bez (upravljanje preko računala) |
| Sučelje | USB-C® HDMI™ RJ45 QSFP |
| Boja | crna |
| Širina | 15 cm |
| Visina | 5.1 cm |
| Dubina | 15 cm |
| Težina | 2.271 |
Opis
Opis
HP ZGX Nano G1n AI GB10: AI superračunalstvo u nano formatu.
Pretvorite svoj radni stol u visokoučinkovit laboratorij za razvoj umjetne inteligencije. HP ZGX Nano AI stanica, pogonjena revolucionarnim NVIDIA® GB10 Grace Blackwell superčipom, pruža do 1000 TOPS AI računalne snage u nevjerojatno kompaktnom kućištu. Sa 128 GB Unified System Memory i 4 TB brze NVMe pohrane, možete lokalno trenirati, optimizirati i zaključivati modele s do 200 milijardi parametara. Ubrzajte svoje tijekove rada, smanjite troškove oblaka i radite uz maksimalnu sigurnost podataka izravno na svom radnom mjestu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)