HP Mini PC Pro Mini 260 G9 Intel® Core™ i5 i5-1334U 16 GB RAM 256 GB SSD Intel Iris Xe grafika B6YJ9ET
- Kataloški br:
- 3427791 - 62
- Oznaka:
- B6YJ9ET
- EAN:
- 199251029103
- Kataloški br:
- 3427791 - 62
- Oznaka:
- B6YJ9ET
- EAN:
- 199251029103
HP Mini PC Pro Mini 260 G9 Intel® Core™ i5 i5-1334U 16 GB RAM 256 GB SSD Intel Iris Xe grafika B6YJ9ET
2,670.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,670.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dokazana produktivnost Mini PC Crno 65 W
- Intel® Core™ i5 i5-1334U Broj jezgri procesora: 10
- 16 GB DDR4 SDRAM 3200 MHz 1 x 16 GB
- SSD od 256 GB
- Intel Iris Xe grafika
- Ethernet/LAN Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth 5.3
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | Pro Mini 260 G9 |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-1334U |
| Procesor / model | i5-1334U |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.6 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-SDRAM |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Iris Xe grafika |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 256 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 2.0 USB 3.2 (gen. 1) DisplayPort HDMI™ USB 3.2 gen. 2 SATA slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) |
| Boja | crna |
| Širina | 177 mm |
| Visina | 34 mm |
| Dubina | 175 mm |
| Težina | 1.42 kg |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| GPU brand | Intel |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Vanjski utori 6,4 cm (2,5") | 1 |
| WLAN | da |
| 10 - 35 °C | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| ne | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 256 GB | |
| 8 | |
| 2 | |
| 15 W | |
| 55 W | |
| 2025 | |
| 3.4 GHz | |
| 4.6 GHz | |
| 1 | |
| 10 - 90 % | |
| 2.95 kg | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Isplativo stolno računalo za tvrtke
HP Pro Mini 260 Desktop nudi korisnicima performanse i značajke poslovne klase u kompaktnom kućištu. Ovo računalo je opremljeno najnovijim Intelovim procesorom
[2]
i nudi niz značajki koje najbolje zadovoljavaju vaše poslovne potrebe – sve po pristupačnoj cijeni.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ i5-1334U (do 4,6 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 12 MB L3 predmemorije, 10 jezgri, 12 niti)
- Windows 11 Pro
- Intel Iris X grafička kartica
- 16 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 16 GB), 256 GB PCIe NVMe™ SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)