HP Mini PC Pro Mini 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14400T 4.5 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel UHD grafika 730 Win 11 Pro C7FX1
- Kataloški br:
- 3474537 - 62
- Oznaka:
- C7FX1ET
- EAN:
- 199642200159
- Kataloški br:
- 3474537 - 62
- Oznaka:
- C7FX1ET
- EAN:
- 199642200159
HP Mini PC Pro Mini 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14400T 4.5 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel UHD grafika 730 Win 11 Pro C7FX1
3,150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dokazana produktivnost Mini-PC crno 90 W
- Intel® Core™ i5 i5-14400T Broj jezgri procesora: 10
- 16 GB DDR5-SDRAM 1 x 16 GB
- SSD od 512 GB
- Intel UHD grafika 730
- Ethernet/LAN 10, 100, 1000 Mbit/s Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth 5.3
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-14400T |
| Procesor / model | i5-14400T |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 1.1 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 20 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika 730 |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | PCIe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 177 mm |
| Visina | 34 mm |
| Dubina | 175 mm |
| Težina | 1.42 kg |
| Snaga napajanja | 90 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Bluetooth® | da |
| GPU brand | Intel |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Vanjski utori 6,4 cm (2,5") | 1 |
| WLAN | da |
| 10 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4800 MT/s | |
| 512 GB | |
| 4 | |
| 6 | |
| 35 W | |
| 82 W | |
| 1.5 GHz | |
| 2025 | |
| 3.2 GHz | |
| 4.5 GHz | |
| 10 - 90 % | |
| 3.4 kg | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Ovo mini računalo za komercijalnu upotrebu stane bilo gdje.
HP Pro Mini 400 nudi korisnicima profesionalne performanse, sigurnost i fleksibilne mogućnosti implementacije za mala, raznolika radna okruženja. Ovo pouzdano, ultra malo i srednje veliko računalo prikladno je za etablirane tvrtke i mala i srednja poduzeća s Intel procesorom.
[2]
i zaštićen je uvijek aktivnim i pouzdanim sigurnosnim značajkama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ i5-14400T (do 4,5 GHz maksimalne Turbo frekvencije, 20 MB L3 predmemorije, 10 jezgri, 16 niti)
- Windows 11 Pro
- Intel UHD grafika 730
- 16 GB DDR5-4800 MT/s (1 x 16 GB), 512 GB PCIe NVMe™ M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)