HP Mini PC ProDesk 4 Mini G1 Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 265T 16 GB RAM 512 GB SSD Intel B6YZ6ET
- Kataloški br:
- 3427798 - 62
- Oznaka:
- B6YZ6ET
- EAN:
- 199251657030
- Kataloški br:
- 3427798 - 62
- Oznaka:
- B6YZ6ET
- EAN:
- 199251657030
HP Mini PC ProDesk 4 Mini G1 Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 265T 16 GB RAM 512 GB SSD Intel B6YZ6ET
3,855.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,855.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dokazana produktivnost Mini PC crne boje
- SSD od 512 GB
- Ethernet/LAN 10, 100, 1000 Mbps Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | ProDesk 4 Mini G1i Desktop AI PC |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 265T |
| Procesor / model | 265T |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.3 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) |
| Boja | crna |
| Širina | 177 mm |
| Visina | 34.2 mm |
| Dubina | 181 mm |
| Težina | 1.9 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Bluetooth® | da |
| GPU brand | Intel |
| WLAN | da |
| 10 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 10 - 90 % | |
| 3.4 kg | |
| 1 |
Opis
Opis
Ostvarite velike ideje u malim prostorima s jednim kabelom i umjetnom inteligencijom
Stolno računalo HP ProDesk 4 Mini G1i s umjetnom inteligencijom pruža profesionalne performanse, sigurnost i fleksibilne mogućnosti implementacije s jednim kabelom za tvrtke svih veličina. Ovo pouzdano računalo od jedne litre nudi snažan Intelov procesor
[2]
i 13 TOPS NPU, performanse su prikladne za etablirane tvrtke i mala i srednja poduzeća.
[5]
Otkrijte kamo vas umjetna inteligencija može odvesti!
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 7 265T (do 5,3 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 30 MB L3 predmemorije, 20 jezgri, 20 niti)
- Windows 11 Pro
- Intelova grafička kartica
- 16 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 512 GB PCIe NVMe™ M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)