HP Notebook 15-fc0079ng 39.6 cm (15.6 palac) Full HD AMD Ryzen 7 5825U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz AMD crna BV
- Kataloški br:
- 3439217 - 62
- Oznaka:
- BV8D6EA#ABD
- EAN:
- 199251652035
- Kataloški br:
- 3439217 - 62
- Oznaka:
- BV8D6EA#ABD
- EAN:
- 199251652035
HP Notebook 15-fc0079ng 39.6 cm (15.6 palac) Full HD AMD Ryzen 7 5825U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz AMD crna BV
1,955.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,955.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen™ 7 5825U (do 4,5 GHz maks. boost takt, 16 MB L3 predmemorije, 8 jezgri, 16 niti)
- Windows 11 Početna
- FHD zaslon s dijagonalom od 39,6 cm (15,6 inča)
- Grafička jedinica AMD Radeon™
- 16 GB DDR4-3200 MT/s (2 x 8 GB), 512 GB PCIe NVMe™ M.2 SSD
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | 15-fc0079ng |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | antirefleksivan |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor / model | 5825U |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | crna |
| Širina | 359.8 mm |
| Visina | 18.6 mm |
| Dubina | 236 mm |
| Težina | 1.59 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:9 |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon Graphics |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Snaga | 45 W |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| 2 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 45 min | |
| da | |
| 512 GB | |
| da | |
| 2.29 kg | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Moćan, tanak prijenosnik za svakodnevni rad
HP-ovo 15,6-inčno prijenosno računalo prepuno je značajki koje će povećati vašu produktivnost i pomoći u zaštiti vašeg novčanika - i planeta. Ovaj moćni HP prijenosnik izrađen je od recikliranih materijala i ima AMD procesor, dovoljno prostora za pohranu i zapanjujuću grafiku. Omjer zaslona i tijela od 85% i uski okvir s 3 strane pružaju puno prostora za obavljanje nekih zadataka i vidjeti više onoga što je važno.
Ovaj tekst je strojno preveden.
HP-ovo 15,6-inčno prijenosno računalo prepuno je značajki koje će povećati vašu produktivnost i pomoći u zaštiti vašeg novčanika - i planeta. Ovaj moćni HP prijenosnik izrađen je od recikliranih materijala i ima AMD procesor, dovoljno prostora za pohranu i zapanjujuću grafiku. Omjer zaslona i tijela od 85% i uski okvir s 3 strane pružaju puno prostora za obavljanje nekih zadataka i vidjeti više onoga što je važno.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen™ 7 5825U (do 4,5 GHz maks. boost takt, 16 MB L3 predmemorije, 8 jezgri, 16 niti)
- Windows 11 Početna
- FHD zaslon s dijagonalom od 39,6 cm (15,6 inča)
- Grafička jedinica AMD Radeon™
- 16 GB DDR4-3200 MT/s (2 x 8 GB), 512 GB PCIe NVMe™ M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)