HP Notebook 2255 G10 39.6 cm (15.6 palac) Full HD AMD Ryzen 5 7530U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Radeon
- Kataloški br:
- 3474642 - 62
- Oznaka:
- 853T0ES#ABD
- EAN:
- 196188364284
- Kataloški br:
- 3474642 - 62
- Oznaka:
- 853T0ES#ABD
- EAN:
- 196188364284
HP Notebook 2255 G10 39.6 cm (15.6 palac) Full HD AMD Ryzen 5 7530U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Radeon
1,795.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,795.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 39.6 cm (15.6 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- AMD Ryzen 5
- 7530U
- Broj procesorskih jezgri: 4 x maks. 4.3 GHzRadna memorija: 16 GB512 GB SSD;AMD Radeon;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | 2255 G10 |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7530U |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Procesor / model | 7530U |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 2.8 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.3 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.1 HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Boja | crna siva |
| Širina | 360 mm |
| Visina | 18.6 mm |
| Dubina | 236 mm |
| Težina | 1.52 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 4 x 2.8 GHz / max. 4.3 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| Područje primjene | home |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| da | |
| 2 | |
| 1 | |
| ne | |
| 512 GB | |
| 2 | |
| 1 | |
| da | |
| 41 Wh | |
| da |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)