HP Notebook 35.6 cm (14 palac) 2.5K AMD Ryzen AI 9 HX 375 64 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Radeon™ 890M srebr
- Kataloški br:
- 3443589 - 62
- Oznaka:
- B72WYET#ABD
- EAN:
- 199485256535
- Kataloški br:
- 3443589 - 62
- Oznaka:
- B72WYET#ABD
- EAN:
- 199485256535
HP Notebook 35.6 cm (14 palac) 2.5K AMD Ryzen AI 9 HX 375 64 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Radeon™ 890M srebr
8,420.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,420.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen™ AI 9 HX PRO 375 (maks. boost takt do 5,1 GHz, 24 MB L3 predmemorije, 12 jezgri, 24 niti)
- Windows 11 Pro
- 2.5K zaslon s dijagonalom od 35,6 cm (14 inča)
- Grafička kartica AMD Radeon™ 890M
- 64 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 32 GB), 1 TB PCIe Gen4 NVMe™ TLC SSD
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ZBook 8 G1as 14 inch Mobile Workstation PC |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | 2.5K |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 9 HX |
| Procesor / model | 375 |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon™ 890M |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | PCIe NVM Express |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | AMD Ryzen AI |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 315.6 mm |
| Visina | 18.9 mm |
| Dubina | 222 mm |
| Težina | 1.44 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)