HP Notebook 35.6 cm (14 palac) 2.8K AMD Ryzen AI Max+ 395 128 GB RAM 2 TB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Radeon™ 8060S sre
- Kataloški br:
- 3438772 - 62
- Oznaka:
- B72TBET#ABD
- EAN:
- 199251749254
- Kataloški br:
- 3438772 - 62
- Oznaka:
- B72TBET#ABD
- EAN:
- 199251749254
HP Notebook 35.6 cm (14 palac) 2.8K AMD Ryzen AI Max+ 395 128 GB RAM 2 TB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Radeon™ 8060S sre
14,435.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
14,435.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen™ AI Max+ PRO 395 (do 5,1 GHz maks. boost takt, 64 MB L3 predmemorije, 16 jezgri, 32 niti)
- Windows 11 Pro
- 2.8K zaslon osjetljiv na dodir s dijagonalom od 35,6 cm (14 inča)
- Grafička kartica AMD Radeon™ 8060S
- 64 GB LPDDR5x-7467 MT/s (integrirano), M.2 SSD, TLC s 2 TB PCIe NVMe™
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ZBook Ultra 14 inch G1a Mobile Workstation PC |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | 2.8K |
| Osobine prikaza | zaslon na dodir sjajan |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1800 Pixel |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI Max+ |
| Procesor / model | 395 |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 3.00 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 64 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon™ 8060S |
| Radna memorija | 128 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Ritam pohranjivanja | 8533 MHz |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | AMD Ryzen AI |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 312.2 mm |
| Visina | 18.1 mm |
| Dubina | 214.6 mm |
| Težina | 1.57 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 16 x 3.00 GHz / max. 5.1 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)