HP Notebook 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® Core™ i5 i5-1334U 8 GB RAM 256 GB SSD njemačka, qwertz Intel Iris Xe gra
- Kataloški br:
- 3474619 - 62
- Oznaka:
- 8X9Q8ES
- EAN:
- 197961496895
- Kataloški br:
- 3474619 - 62
- Oznaka:
- 8X9Q8ES
- EAN:
- 197961496895
HP Notebook 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® Core™ i5 i5-1334U 8 GB RAM 256 GB SSD njemačka, qwertz Intel Iris Xe gra
1,415.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,415.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Crna torba za laptop za svakodnevnu upotrebu
- Intel® Core™ i5 i5-1334U Broj jezgri procesora: 10
- 39,6 cm (15,6") Full HD 1920 x 1080 piksela IPS LED pozadinsko osvjetljenje
- 8 GB DDR4-SDRAM 3200 MHz
- SSD od 256 GB
- Intel Iris Xe grafika
- Litij-ionska (Li-ion) 41 Wh
- FreeDOS
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor / model | i5-1334U |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.6 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Iris Xe grafika |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-SDRAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 256 GB |
| SSD priključak | PCIe |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | crna |
| Širina | 360 mm |
| Visina | 18.6 mm |
| Dubina | 236 mm |
| Težina | 1.52 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | FreeDOS |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| da | |
| 2 | |
| 1 | |
| da | |
| 256 GB | |
| 8 | |
| 2 | |
| 15 W | |
| 55 W | |
| 2025 | |
| 3.4 GHz | |
| 4.6 GHz | |
| da | |
| 1 | |
| 1 | |
| da | |
| 41 Wh | |
| da |
Opis
Opis
Više snage za vašu tvrtku
Prijenosno računalo HP 250 G10 nudi bitne poslovne značajke u tankom i laganom dizajnu koji možete ponijeti bilo gdje. Zaslon od 15,6 inča ima omjer zaslona i tijela od 85 posto.
[5]
, snažan Intel® procesor
[2]
Brza RAM memorija i kapacitet pohrane omogućuju produktivan rad, a integrirani priključci omogućuju spajanje perifernih uređaja – sve po niskoj cijeni.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- FreeDOS
- Intel Core i5-1334U (12 MB predmemorije)
- 39,6 cm (15,6") Full HD 1920 x 1080 IPS
- 8 GB (3200 MHz) DDR4 SDRAM i 256 GB SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)