HP Notebook 40.6 cm (16 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 7 255H 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Intel Intel Arc™ 140T
- Kataloški br:
- 3438781 - 62
- Oznaka:
- B72VYET#ABD
- EAN:
- 199485176819
- Kataloški br:
- 3438781 - 62
- Oznaka:
- B72VYET#ABD
- EAN:
- 199485176819
HP Notebook 40.6 cm (16 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 7 255H 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Intel Intel Arc™ 140T
8,635.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,635.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel Core™ Ultra 7 255H (do 5,1 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 24 MB L3 predmemorije, 16 jezgri, 16 niti)
- Windows 11 Pro
- WQXGA zaslon s dijagonalom od 40,6 cm (16 inča)
- Intel Arc™ 140T grafički procesor
- 32 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 16 GB), 1 TB PCle Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ZBook X G1i 16 inch Mobile Workstation PC |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 255H |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel Arc™ 140T |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | Intel® AI Boost |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 359 mm |
| Visina | 23 mm |
| Dubina | 251 mm |
| Težina | 2.04 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)