HP Notebook 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 255HX 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Intel srebrna B72VZE
- Kataloški br:
- 3438782 - 62
- Oznaka:
- B72VZET#ABD
- EAN:
- 199485176673
- Kataloški br:
- 3438782 - 62
- Oznaka:
- B72VZET#ABD
- EAN:
- 199485176673
HP Notebook 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 255HX 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Intel srebrna B72VZE
7,170.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel Core™ Ultra 7 255HX (do 5,2 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 30 MB L3 predmemorije, 20 jezgri, 20 niti)
- Windows 11 Pro
- WUXGA zaslon osjetljiv na dodir dijagonale 40,6 cm (16 inča)
- Intelova grafička kartica
- 32 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 16 GB), 1 TB PCle Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ZBook X G1i 16 inch Mobile Workstation PC |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | zaslon na dodir |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 255HX |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.2 GHz |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | Intel® AI Boost |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 359 mm |
| Visina | 23 mm |
| Dubina | 251 mm |
| Težina | 2.04 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)