HP Notebook EliteBook 830 G11 33.8 cm (13.3 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 5 125U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz
- Kataloški br:
- 3209225 - 62
- Oznaka:
- A26V1EA#ABD
- EAN:
- 198415875891
- Kataloški br:
- 3209225 - 62
- Oznaka:
- A26V1EA#ABD
- EAN:
- 198415875891
HP Notebook EliteBook 830 G11 33.8 cm (13.3 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 5 125U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz
4,345.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,345.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 33.8 cm (13.3 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS, LED pozadinsko osvjetljenje, 60 Hz, nereflektirajući
- Intel® Core™ Ultra 5
- 125U
- Broj procesorskih jezgri: 12 x maks. 4.3 GHzRadna memorija: 16 GB;LPDDR5X;7500 MHz512 GB SSD;Intel® Graphics;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | EliteBook 830 G11 |
| Zaslon (cm) | 33.8 cm |
| Zaslon (inči) | 13.3 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS LED pozadinsko osvjetljenje 60 Hz nereflektirajući |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5-125U |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesor / model | 125U |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor | 1.3 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.3 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Ritam pohranjivanja | 7500 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | osvjetljenje tipkovnice višedodirna podloga funkcija gestikuliranja utor za sim karticu TPM 2.0 modul otisak prsta |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi LTE/4G |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 4 USB 3.2 (gen. 1) HDMI™ slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Podržane memorijske kartice | Nano-SIM |
| Boja | srebrna |
| Širina | 300.1 mm |
| Visina | 15.9 mm |
| Dubina | 215 mm |
| Težina | 1.29 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij polimer (LiPo) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 12 x 1.3 GHz / max. 4.3 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 33.8 cm (13.3 palac) |
| Serija grafičke kartice | Intel® Graphics |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Vrsta proizvoda: prijenosno računalo
- Faktor oblika: kućište na preklop
- Obitelj procesora: Intel Core Ultra 5
- Procesor: 125U
- Dijagonala zaslona: 33,8 cm (13,3")
- HD tip: WUXGA
- Rezolucija zaslona: 1920 x 1200 piksela
- Kapacitet pohrane: 16 GB
- Vrsta interne memorije: LPDDR5-SDRAM
- Ukupan kapacitet pohrane: 512 GB
- Mediji za pohranu: SSD
- Model ugrađene grafičke kartice: Intel Graphics
- Generacija mobilne mreže: 4G
- Instalirani operativni sustav: Windows 11 Pro
- Boja proizvoda: srebrna
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)