HP Notebook EliteBook 840 G11 35.6 cm (14 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 155U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz 9
- Kataloški br:
- 3410957 - 62
- Oznaka:
- 970S2ET#ABD
- EAN:
- 198828243522
- Kataloški br:
- 3410957 - 62
- Oznaka:
- 970S2ET#ABD
- EAN:
- 198828243522
HP Notebook EliteBook 840 G11 35.6 cm (14 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 155U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz 9
4,960.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,960.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS, Low Blue Light tehnologija, štedi energiju, osvjetljeni zaslon
- Intel® Core™ Ultra 7
- 155U
- Broj procesorskih jezgri: 12 x maks. 4.8 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM;2800 MHz512 GB SSD;Intel® Graphics;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | EliteBook 840 G11 |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS Low Blue Light tehnologija štedi energiju osvjetljeni zaslon |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 155U |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | 262pin SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 2800 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | TPM 2.0 modul osvjetljenje tipkovnice funkcija gestikuliranja regulator glasnoće višedodirna podloga kensington lock |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 4 USB 3.2 (gen. 1) HDMI™ USB 3.2 (gen. 1) slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 31.56 cm |
| Visina | 1.61 cm |
| Dubina | 22.43 cm |
| Težina | 1.41 kg |
| Baterija / tehnologija | 3 ćelije litij-polimer, 56,04 Wh |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Serija grafičke kartice | Intel® Graphics |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)